Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Jak dál se zákonem o elektronických komunikacích? od kowalski - Me hlavne stve nebo spis s**e to ze...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 10. 1. 2005 22:19

  kowalski (neregistrovaný)
  Me hlavne stve nebo spis s**e to ze dodnes neni v provozu celoplosne DVB-T. Budeme tady jako 100 let za opicema.:(
 • 11. 1. 2005 8:47

  David Nebeský (neregistrovaný)
  Ja to říkám pořád: česká kotlina se dosud nevzpamatovala z husitských válek.
 • 13. 1. 2005 8:01

  Nenormalni user (neregistrovaný)
  Takže jsem rád že jsem si nepořídil k vánocům DVB-T kartu. Hnila by na stole další rok.DVB-T vysílání k nám dorazí s ještě větším zpožděním než technologie ADSL. Doufal jsem že digitální vysílání přinutí zejména kabelovky snížit ceny a přejít na digitální vysílání také. Současný stav je takový že mnohdy je lepší obraz/zvuk přímo z vysílače než ze sítě provozovatele kabelové TV. Když se před cca 10 lety rozmáhala kabelová mánie tak mou první otázkou bylo zda-li se musí použít nějaký set top box pro příjem kabelové TV jak jsem byl zvyklý z německa. Jaké bylo mé překvapení když mi řekli že nic není třeba stačí normální TV. Vysílání v kabelové síti analogově? Ani náhodou. A výsledek na sebe nedal dlouho čekat-nekvalitní obraz a zvuk, výpadky sterea, v průběhu dne vyskytující se barevné vady. Tolik UPC alias bývalý Kabel plus.

  Odhlašuju kabelovku(připojení k inetu nemají v plánu, krajské město pro ně asi neni moc lukrativní nu což:(), kašlu na DVB-T a pořizuju DVB-S.