Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Jak vyhovět boji proti hazardu? Je to na odbornou debatu, říká Farský od Looser - 1) Netvrdím, že to pak paskvil není, jen...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 21. 6. 2011 14:09

  Looser (neregistrovaný) ---.grepnet.cz

  1) Netvrdím, že to pak paskvil není, jen mi přijde, že za trochu snahy to "odpaskvilit" (pokud to lze...) si akorát naběhl. Přiznávám, že to jinak vůbec nesleduji a nevím, do jaké míry má prsty ve zbytku toho celého a tím pádem jsou možná některé reakce adekvátní.

  2) Děkuji za tip, ale zas takový masochista nejsem :)

  3) Nezávislý? Objektivní? Na osobním blogu politika? Ale vůbec ne (to jde asi jen těžko), ale je tam (doufám) originál toho, co bylo rozesláno médiím - občas mi přišlo, že se všude píše něco trochu jiného...takto jsem to myslel.

 • 21. 6. 2011 11:33

  Looser (neregistrovaný) ---.grepnet.cz

  Mít jako zdroj zprávy idnes je dobrý výsměch...

  http://www.janfarsky.cz/aktuality/44_Farsky-Chci-regulovat-hazard-ne-internet-/

  Pokud jsem to dobře pochopil (a zdá se, že ostatní řvoucí nikoliv), tak se snaží oddělit části týkající se internetu, aby nemuselo dojít k jejich prosazení kvůli "šlechetným cílům" ve formě pokusu o regulaci hazardu.

  Tak proč je najednou tím nejhorším?

 • 21. 6. 2011 15:20

  OH (neregistrovaný) ---.243.broadband6.iol.cz

  1) Nenaběhl si za snahu to "odpaskvilit", ale za to, že to vůbec navrhl. A za to, že stále ještě nepochopil, co vlastně navrhl a prosazuje. Naštěstí se alespoň někdy musí autoři návrhů zákonů pod svůj výplod podepsat, nést za svou práci odpovědnost a nemohou se schovávat za anonymní "legislativní odbor ministerstva" nebo "oni".
  2) Tak zůstanete neinformován o průběhu schvalování zákonů v ČR. Ale zase to prospěje vašemu duševnímu zdraví ...
  3) Když politik něco pošle médiím, je naprosto jasné, že novináři to zkrátí, zkomolí, vytrhnou z kontextu, zkreslí a přidají k tomu hloupý bombastický titulek. A v každém veřejném sdělovadle jinak. Musí se jim přeci na tu stránku vejít i reklama.

 • 21. 6. 2011 11:58

  Petr Hejl (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  1. Protože je v.., pardon, tipický poslanec.
  2. Protože se nesnaží zdanit hazard, ale jen přihrát větší prašule českejm hazardérskejm firmám, tedy větší úplatky do vlastní kapsy.
  Co se stane, dyš hazardérský zahraniční firmy vodstřihnete vod českýho, potažmo moravskýho a slezskýho Netu?
  Lidi přestanou hazardovat?
  Blbost, akorát budou hazardovat a českejch serverech.
  Vot i fsjó.
  PS
  Moje subjektivní názory.

 • 21. 6. 2011 12:22

  OH (neregistrovaný) ---.243.broadband6.iol.cz

  No a co? Pořád je to paskvil, i když (kvůli stravitelnosti) paskvil rozdělený na víc částí.
  1) Vůbec nezáleží na tom, co Farský chce. Podstatné je to, co jeho návrhy způsobí. A jediné co tenhle návrh zvládá naprosto bezchybně, je potlačování konkurence ve prospěch vybraných subjektů domácího trhu. Paradoxně to nenavrhli komunisti, ale to, co se v ČR vydává za pravici.
  2) Někdy si najděte čas na noční parlamentní estrádu na ČT24. Vzhledem k tomu, že před hlasováním poslanci rozum odkládají v šatně (pokud mají co odkládat) a více než vlastní hlavou se řídí doporučením vlastní partaje, nezaručuje rozdělení návrhu vůbec nic. Snad jen to, že místo jednoho hlasování bude koalice všehoschopných potřebovat dvě, tři, čtyři ...
  3) Bez ohledu na novinářskou kvalitu Iděsu, to, že www stránky pachatele univerzálního dobra jsou nezávislý a objektivní zdroj, myslíte doufám jako vtip..