Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Je provoz CZFree.Net nelegální? od Oki - Co je tohle vlastně za nesmysl, tahle licencovaná...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 4. 6. 2003 20:30

  Oki (neregistrovaný)
  Co je tohle vlastně za nesmysl, tahle licencovaná a nelicencovaná pásma? Vzduch přece patří všem. Kdo tituloval tu bandu okravatovaných vychcánků, aby za jeho používání vybírala nějaké peníze a udělovala nějaké licence? Jakým právem a v čím zájmu? Proč si to necháváme líbit?
  Je načase vytyčit hranici a už dál neustupovat před požadavky parazitických kravaťáků. Vždyť po nás za chvíli budou chtít licenci za používání hlasivek, popřípadě rovnou za vlastnictví přístrojů k zachycování viditelného spektra (tzv.očí, známých též pod pojmem bulvy).

  Ta pakáž si rozporcovala svět, který patří nám, a teď nám diktuje podmínky, za kterých ho smíme užívat. Ryjou do internetu, ryjou do komunikace, ryjou do umění - všechno chtějí ovlivňovat, ovládat a využívat. Ale už je toho dost! This way, no further! Vyčistěme naši Virtualitu od toho materialistického póvlu. Nepotřebujeme nějaké stupidní licence. Frekvence jsou naše!
 • 4. 6. 2003 22:59

  jakub (neregistrovaný)
  Az se dostanu k Vam, zacnu to v oblasti palit 10ti 24tkama antenama, Vam zkolabuje sit, budete prvni, kdo se bude dovolavat spravedlnosti prave u CTu, problematice evidentne nerozumite, nebo nejste ve stavu zpusobilem prispivat do diskuze (alkohol, demence ?, ...)

  Btw: timto netvrdim, ze toto CZFree cini (ze zkusenosti )nam pravy opak, viz muj prispevek vyse ...)