Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Je tu další online videorekordér. Ostravský TVprogram.cz chce jít klidně k soudu od Petr - Bohužel, služba by to nebyla špatná, ale v...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 29. 5. 2016 16:48

  Petr (neregistrovaný) 62.201.23.---

  Bohužel, služba by to nebyla špatná, ale v provedení téhle bandy líných a neschopných pitomců je z ní jen nefunkční parodie.
  Před víkendem rozvrtají sw a pak na celý víkend vypadnou aniž by se v nejmenším starali, co svým vrtáním napáchali (aneb na nějaké uživatele serem zvysoka) - takže nahrávat si můžete co chcete, jen při pokusu se k nahranému dostat narazíte na download maximální rychlostí 2-3 KB/s.
  Odezva "teamu" na upozornění, stížnosti a urgence je naprosto nulová (tedy, pokud reakcí nebylo právě další oseknutí přenosového pásma ze sobotních necelých 64KB/s pro uživatele na nedělních 2-3KB/s).
  Inu, naprosto neschopní kreténi, kterým jde jen o rejžování prachů za reklamu.

 • 6. 6. 2016 23:40

  Libros (neregistrovaný) 93.99.185.---

  @Petr: Nezapomeňte ale na to, že jde o neplacenou službu. Můžete jim nadávat, můžete s nimi nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co se s tím dá dělat :-)

  Já osobně tuto službu využívám jen jako poslední řešení, např když zapomenu nastavit nahrávání pořadu na vlastním rekordéru, nebo z nenadálého důvodu nejsem doma a nahrávání nastavené nemám.
  Pak se jen připojím přes telefon na mobilní verzi stránek m.tv.sms.cz a zakliknu nahrání pořadu či dokumentu. S nižší kvalitou nahrávky pak počítám.