Hlavní navigace

Je tu poslední šance nominovat v anketě Křišťálová Lupa 2017

22. 8. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Co vás letos na českém internetu nejvíce zaujalo? Už jen do neděle můžete nominovat své favority v anketě Křišťálová Lupa 2017. Pošlete nám svůj tip.

Nominační fáze 12. ročníku ankety Křišťálová Lupa – Cena českého Internetu se blíží ke svému konci. Už jen do neděle 27. srpna máte příležitost dát nám vědět o vašich favoritech na českém internetu. I letos se hledají a oceňují ty nejúspěšnější a nejzajímavější projekty a služby a také výrazné osobnosti české internetové scény. Tak neváhejte a nominujte prostřednictvím online formuláře.

Váš hlas rozhodne o vítězích v těchto kategoriích:

  • Cena popularity
  • Zpravodajství
  • Internetové obchodování
  • Nástroje a služby 
  • Zájmové weby 
  • One (wo)man show

Pokud provozujete vlastní web nebo nabízíte skvělou službu, můžete je nominovat ve speciálním formuláři.

Vítězové ankety Křišťálová Lupa 2016

Začátkem září pak zasedne expertní panel, který tvoří odborní novináři, publicisté a blogeři vybraní pořadatelem. Ti protřídí, uspořádají a případně doplní nominace pro finální hlasování. To odstartuje 21. září. Vítěze pro letošní rok zvolí internetová veřejnost v šesti kategoriích, v dalších osmi pak odborná porota.

DT24

Slavnostní vyhlášení výsledků ankety a předání cen vítězům se uskuteční ve čtvrtek 30. listopadu v Divadle Archa.

Anketu Křišťálová Lupa 2017 pořádá server Lupa.cz, jehož provozovatelem je společnost Internet Info. Hlavním partnerem akce je společnost T-Mobile. Dalšími partnery akce jsou Active24 a Chivas Regal. Hlavními mediálními partnery jsou Česká televize a Český rozhlas Radiožurnál. Produktovým partnerem je Schweppes. Mediálními partnery jsou Aktuálně.cz, Deník.cz, E15.cz, Euro.cz, Heureka.cz, Hypermedia.cz, Info.cz, Novinky.cz, Seznam.cz a Tiscali Media

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).