Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Konečně celá pravda o Red Boxu! od Václav Merašický - Nic převratného nečekám. Jsou to jenom samé "kecy"....

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 2. 9. 1999 11:21

  Václav Merašický (neregistrovaný)
  Nic převratného nečekám. Jsou to jenom samé "kecy". Kdyby raději místní hovorné třeba i stát dotoval, aby byl internet dial up zdarma. To by byla ta pravá bomba. Budu volit poslance, kteří si toto dají do programu. Protože potom nastane ten pravý útok na množství úředníků, překupníků informací apod.
 • 4. 9. 1999 20:31

  Milan Marek (neregistrovaný)
  Sdílím Vaše nadšení a přál bych si, aby Vaše poslední věta byla realizována. Bojím se, že my se toho ale nedožijeme. Dnes ještě naši politici neví, v čem je síla Internetu. Až to zjistí, stanou se jeho největší brzdou, neboť dnes díky svému exkluzivnímu přístupu k určitým informacím mají navrch a tuto výsadu, stejně jako jiné (imunitu, platy, ...) si budou chtít udržet. Díky svým exkluzivním kontaktům se budou živit i po ukončení kariéry. V tom by jim Internet překážel. Naši politici měli již v programu lecos. A jaké jsou výsledky?! Já již na pohádky nevěřím :-) Myslím si, že bude lépe, když stát se v oblasti Internetu nebude nijak, tedy ani finančně angažovat, neboť svou dotaci by nedal zadarmo (tlak na monitorování provozu na Internetu je v plánech mnoha zasvěcených politiků).