Hlavní navigace

New Media Inspiration odstartovala, co se o ní píše na Twitteru?

David Slížek

V budově Filozofické fakulty v Praze probíhá zřejmě nejkomplexnější česká konference o sociálních sítích a nových médiích. Sledujte její průběh na Lupě i na Twitteru.

S čtvrthodinovým akademickým zpožděním zahájili druhý ročník New Media Inspiration moderátor Petr Koubský a pořadatelé Josef Šlerka a Ján Simkanič. Konference nabízí ve třech sálech několik desítek přednášek s tématy od rozboru dat na sociálních sítích, přes datovou žurnalistiku, strojovou analýzu textů až k Internetu věcí.

Hashtag konference je #nmi13. A co se na Twitteru o New Media Inspiration píše?

Našli jste v článku chybu?
20. 1. 2013 9:51
Radek Vilímek (neregistrovaný)

Nalijme si čistého vína. Na konferenci byly, z hlediska internetového marketingu, inspirativní tak 4 přednášky. Zbytek byla pro mně spíš vata...

20. 1. 2013 13:35
Tomas (neregistrovaný)

Na techto konferencich o novych mediich, technologiich, atd. me zarazi, ze nejsou k dispozici videozaznamy na webu. Je to stejny paradox, jako kdyby na konferenci o zidlich vsichni museli stat nebo na gastrokonferenci byla v pozvance poznamka "svacinu s sebou".

Chapu, ze nejde videozaznamy zpristupnit zdarma, protoze by se platici divaci citili podvedeni, ale jednak muze byt video uvolneno se zpozdenim (platici maji naskok) a jednak ten pristup muze byt placeny a poradatele by meli dalsi zdroj …