Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Konsolidace telco operátorů pro firemní klientelu od Patrick Zandl - S tím bych hluboce nesouhlasil. Lupa byla a...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 14. 12. 2010 20:45

  Patrick Zandl

  S tím bych hluboce nesouhlasil. Lupa byla a snad i bude oborovým magazínem, kde si své zkušenosti vyměňují lidé z oboru, což také znamená, lidé v oboru pracující. Nevidím nic špatného na tom, že někdo z oboru veřejně a pod svým jménem a jménem firmy, kde pracuje, řekne, jak vidí vývoj oboru za poslední dobu. Nota bene, když s tím pohledem souhlasíme.

  Podobně postupují zahraniční média, která citujete, například TechCrunch - publikuje pohledy lidí z oboru, nejenom vlastních autorů.

  Děláme to tak léta, na Lupě nepíšou jen naši autoři, nejsme sterilní magazín, který by nepřipustil jiný názor, jiný pohled, ale jsme médium, které dává prostor průmyslu, v němž se pohybuje.

  PS: Ano, vždy, když se stane, co popisujete, píšeme to do článku k informacím, jež nemůžeme ověřit.

 • 10. 12. 2010 13:29

  martin (neregistrovaný) ---.w193-253.abo.wanadoo.fr

  Dekuji za clanek.

  Proc publikuje prosim Lupa clanky plne osobnich nazoru, ktere jsou nepodlozene a nepravdive?

  Od cloveka, ktery pracuje v Dial Telecomu, ktery se nezapomene v clanku zminit o nekolika top konkurentech Dial Telecomu, o kterych prohlasi, ze neumi udrzet zakazniky, lidi, maji spatnou sit, kterou nevyuzivaji, maji spatny management?

  Pokud mate tento clanek v ceniku, napiste na web castku, za kterou tyto clanky vydavate, budete mit vice prijmu, nez-li ze stavajici reklamy.

  Kazdopadne toto je zacatek konce Lupy. Je nemyslitelne, aby zahranicini media, jako TNW, TechCrunch nebo AllBIns publikoval clanek od cloveka z firmy a nechal jej primo v textu clanku kritizovat konkurenci pomoci nepravdivych smyslenin.

  Pokud chcete publikovat nazory panu z Dial Telecomu, pouzijte k tomu rozhovor, bude to korektni - ale pravdepodobne se podobne vety na mikrofon nedozvite.

  Hodne stesti, timto smerem vyvoje z Lupy bude brzo dalsi webtrh, coz neni pro mistni trh nic prinosneho.

  PS: Pokud informace z clanku neoverujte, napiste to vzdy prosim nad clanek, usetrite tim pocit relevance, ktery takto muze jinak vzniknout.