Hlavní navigace

Kosmas začal prodávat audioknihy ve formátu MP3 přímo ke stažení

Martin Vyleťal

Knižní distributor Kosmas začal prodávat audioknihy ve formátu MP3 k přímému stažení z e-shopu. Dosud nabízel audioknihy pouze na CD. Zavedením prodeje audioknih ke stažení vycházíme vstříc našim zákazníkům, kteří rádi „čtou ušima“ při řízení, při žehlení či cestování, ale klasická CD jim již nevyhovují, říká Hana Žáková z Kosmasu.

Knižní distributor Kosmas začal prodávat audioknihy ve formátu MP3 k přímému stažení z e-shopu. Dosud nabízel audioknihy pouze na CD.

Zavedením prodeje audioknih ke stažení vycházíme vstříc našim zákazníkům, kteří rádi „čtou ušima“ při řízení, při žehlení či cestování, ale klasická CD jim již nevyhovují, říká Hana Žáková z Kosmasu.

Audioknihu ke stažení je možné zakoupit v jedné objednávce s tištěnými knihami, e-knihami a dalším zbožím. Audioknihu si zákazník obratem může stáhnout ze svého účtu na Kosmas.cz. Soubory jsou chráněné sociálním vodoznakem (v audioknize je uvedeno, kdo si danou knihu zakoupil).

Během tohoto týdne bude k dispozici zdarma aplikace pro iPhony a iPady, která umožní poslech audioknih a synchronizaci s účtem na Kosmas.cz.

Audioknihy ve formátu MP3 k přímému stažení nabízí od loňského roku také portál Audioteka.cz.

Zdroj: tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?
27. 11. 2012 11:45
B (neregistrovaný)

To mozna je a dokonce je dokazane ze lide z vetsim IQ maji socialni problemy. Ano mozno to co napsal se sem uplne nehodi ale bohuzel ma pravdu. Stat na svuj provoz potrebuje penize a ty mu musi nekdo nejdriv dat aby je potom mohli rozkradnout teda pardon prerozdelovat.

27. 11. 2012 9:46
Jirka (neregistrovaný)

No hejbe se to pomalu ale jiste kupredu. Pockam jeste naky ten patek nez se normalizuje cena a zacnu nakupovat AB :) na klasicke cteni moc casu nemam tak aspon muzu poslouchat :)