Hlavní navigace

Krajský úřad propouštěl kvůli hraní her

Jiří Macich ml.

Středočeský krajský úřad propustil pět svých zaměstnanců za hraní počítačových her v pracovní době. Dalších třináct pracovníků za stejný prohřešek přišlo o odměny na celý rok. Tyto kroky jsou výsledkem měsíčního monitorování využití počítačů na úřadu. Někteří rekordmani hráli karty a jiné hry na počítači více než polovinu pracovní doby. Rekordmanem byl pracovník odboru školství a životního prostředí, který hrál hry víc než 70 hodin, uvedl pro Právo středočeský hejtman Petr Bendl. Namátkové…

Středočeský krajský úřad propustil pět svých zaměstnanců za hraní počítačových her v pracovní době. Dalších třináct pracovníků za stejný prohřešek přišlo o odměny na celý rok. Tyto kroky jsou výsledkem měsíčního monitorování využití počítačů na úřadu. Někteří rekordmani hráli karty a jiné hry na počítači více než polovinu pracovní doby. Rekordmanem byl pracovník odboru školství a životního prostředí, který hrál hry víc než 70 hodin, uvedl pro Právo středočeský hejtman Petr Bendl. Namátkové kontroly prý budou na úřadu v budoucnu pokračovat. (Novinky.cz)

Našli jste v článku chybu?
23. 1. 2007 11:48
Diviš (neregistrovaný)
..by mě zajímalo, jestli se ta místa znovu obsadila nebo se o tu "práci" podělili ostatní ouřadové. Beztak jich je jako much a je vidět že mají prd co dělat.