Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Kristinu Kloubkovou nahradí ve Snídani s Novou Gábina Partyšová od anonym - Tak Partyšová se konečně uchytila, nastupuje opět do...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 1. 7. 2014 16:17

    bez přezdívky

    Tak Partyšová se konečně uchytila, nastupuje opět do první třídy ve snídani, kde se zaučují nové tváře základům moderování pro případné další využití.

  • 2. 7. 2014 8:00

    David Tomek (neregistrovaný) 80.188.122.---

    :-) Mimochodem, můj obdiv divákům tohoto ranního bloku. Přiznám se, že mi při ranním kavču občas nedá zvědavost a podívám se. Během 10 minut sleduji moderátorku, jak poskakuje mezi týmem Snídaně a zjišťuje, zda-li mají kameramani hrnek s čajem a zda-li chtějí na talířek koblihu nebo chlebíček. Informačním vrcholem těchto 10 minut (což je asi nejdelší doba, kdy jsem u Snídaně vydržel), je rozhovor s členem Snídaně u notebooku, který pracně našel na internetu velice cool video.No nevím, připadám si potom jako i-d-i-o-t, ještě než se dostanu k té skutečné snídani, která má člověka nastartovat. Pokud si nechci dopřát vyloženě informační servis, tak dávám přednost Dobrému ránu na Dvojce a jsem spokojen.