Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Lukáš Putna (Heureka): Mnohonásobně rozšíříme produktovou nabídku ve všech zemích od Uzivatel_tohoto_jmena_jiz_existuje - Za mne genialni byznys. Udelat si z eshopu...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 10. 9. 2019 12:45

  Uzivatel_tohoto_jmena_jiz_existuje

  Za mne genialni byznys. Udelat si z eshopu totalni voly a loutky, ktere musi skakat jak se zde piska. A ano, eshopy si za to muzou samy, ze si zde vybudovaly asi nejvetsiho konkurenta na trhu a porad a porad mu pomahaji, cpou do nej penize, produkty, vzdavaji se toho, aby lidi nakupovali u nich apod. Misto toho, aby podekovali a odesli a pockali si pak tyden na to, az to zabali, protoze heureka bude bez eshopu k nicemu. A kdyby misto toho radeji presli treba na seznam, jehoz cilem neni to co heureky.

  Mno, ale kdo chce kam...

 • 10. 9. 2019 13:24

  Bleble

  Naprostý souhlas.

  Popis jejich technických postupů a řešení je zajímavý. Obchodní postup od doby, co Heuréku koupil RockAway už je žalostnější, stejně jako přístup k eshopům. Požadavky ze strany eshopů jsou absolutně ignorovány, avšak požadavky ze strany Heuréky musí být dodržovány celkem striktně a ještě jim eshopy dobrovolně posílají údaje o objednávkách, které ani nejsou zprostředkovány Heurékou. Škoda, že s Alzou tehdy neodešlo více shopů.