Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Medián Petra Koubského: Trochu místa pro skutečná témata, prosím od PavelŽ - Článek je půvabný. Vyzývá media, aby se zabývala...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 11. 12. 2013 7:32

  PavelŽ

  Článek je půvabný. Vyzývá media, aby se zabývala podstatnými tématy a přitom článek sám je o naprosto tématu dosti okrajovém (Kurt Gödel by měl radost). Poslední dobou mi připadá, že všude v "médiích" jsou články o problémech médií. Chápu, milí novináři, že se vám třese půda pod nohama a jste z toho poněkud nesví, ale podobné problémy má řada dalších oborů, je se o tom tolik nepíše. Kromě toho, tyto články jsou pro čtenáře poněkud nezáživné a ve svých důsledcích situaci ještě zhoršují (projekty typu 067 to nevytrhnou)
  BTW: pokud píšete o infantilizaci, doporučuji nezůstávat na povrchu (sic!) a něco si přečíst, pro začátek třeba Konráda Lorenze.

 • 11. 12. 2013 8:40

  Ondřej Bouda (neregistrovaný) ---.tbw.cz

  067 to nevytrhne hlavně proto, že se důležitým tématům též nevěnuje. Aspoň to ukázkové číslo je čistý -tainment (což je vůči autorovi mírná výčitka: čím víc zábavy, tím méně času na důležité věci - anebo naopak, když si člověk správně uspořádá priority - jenže pak zase nemá cenu další zábavu přilévat, už tak je jí víc než moc).