Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Michal Musil: Pohádka o úpadku jednoho vydavatelského domu od čč - tak jej umlčí "nabídka".. http://cs.wikipedia.org/wiki/Martin_Kom%C3%A1rek_%28novin%C3%A1%C5%99%29 ryba smrdí od hlavy, jestli...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 25. 4. 2014 13:45

  čč (neregistrovaný) 93.185.56.---

  tak jej umlčí "nabídka"..

  http://cs.wikipedia.org/wiki/Martin_Kom%C3%A1rek_%28novin%C3%A1%C5%99%29

  ryba smrdí od hlavy, jestli toto mohlo léta fungovat v redakci, tak ta hlava musela smrdět pořádně

 • 25. 4. 2014 13:13

  čč (neregistrovaný) 93.185.56.---

  A ještě jeden důležitý bod předmluvy k mé pohádce. Můžeme diskutovat o sporném řízení skupiny MAFRA, ale za jednu věc jsem tehdejšímu majiteli, jeho nejvyššímu zástupci v Česku ohromně vděčný – dnes snad více než dříve. Ježto v zemi neměl žádné jiné zájmy než mediální byznys, ježto neměl žádnou, ani otevřenou, ani skrytou politickou agendu, žádné potravinářství či doly, jeho vztah k novinářské svobodě byl skvělý.

  Blablabla - praktická ukázka manipulací jejich médií se čtenářem dnes v článku na lupě. Nevím jaké jsou další vazby dřívějších majitelů a jaké zájmy měli, za to vím co jsou zač mnozí členové redakce a jak se vůbec do redakce dostali. Ale hlavně, všichni víme, že potravinářství a možná i doly jsou ZADAVATELI REKLAMY do jeho mediálního kolosu, tedy předstírat, že majitel neměl žádnou agendu a vše bylo svobodné je opravdu docela ubohé..

  Místo pohádky podjatého Musila si raději přečtěte realitu na wiki: cs.wikipedia.or­g/wiki/Mladá_fron­ta_DNES