Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Ministr Mládek předložil novelu, která operátorům zakazuje neveřejné nabídky od Lol Phirae - Tak ono samotná věta "O2 si stěžuje také...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 16. 2. 2017 14:24

  Lol Phirae (neregistrovaný) 2001:470:6f:----:----:----:----:----

  Tak ono samotná věta "O2 si stěžuje také na to, že řada lidí zneužívá firemní tarify a používá firemní čísla i k soukromým účelům." vypovídá o potenciálu našich zlodějských operátorů dostatečně. Možná že bych soudružce Pospíšilové mohl každý měsíc posílat zdůvodnění toho, proč jsem někam volal z firemního čísla, ne? <|||>

 • 16. 2. 2017 14:03

  Citron (neregistrovaný) ---.static.grapesc.cz

  To by snad mělo nějaký smysl, kdyby v tom byli i firmní zákazníci, pak by šly ceny celkově dolů, ale v obou případech je to finta jak odvést pozornost od podstaty problému, nefungujícího zabetonovaného trhu kde tři subjekty drží ceny co nejvýš (na to není ani třeba se domlouvat). Zajímavé je, že když teda mají všichni ty firmení tarify a neveřejné nabídky, proč operátoři tak bojují, aby udrželi vysoké ceny pro to zanedbatelné procento sociálních případů, kteří platí 750kc/10GB ze svých podpor, kapesných a důchodů :))

 • 16. 2. 2017 14:47

  fd (neregistrovaný) 2a01:8d00:4000:----:----:----:----:----

  Mne by spise zajimalo, co by rekla na ty (pisemne) smlouvy, a to i od O2, kde je vylozene uvedeno, ze kazdy zamestnanec muze za stejnych podminek jako firemni cislo, mit i dalsich N (videl jsem 3-8) SIM prave pro soukrome ucely. Tzn SIM je soucasti VPN za stejne ceny jako libovolna firemni, tudiz v ramci rodiny si vsichni volaji bez ohledu na tarif zcela zdarma.

  Podotykam, ze to nemluvim o zamestnaneckem tarifu, ktery byva soucasti smlouvy taktez, ale jelikoz uz ma ponekud horsi podminky (jednoduse je to drazsi), tak jej vyuziva jen minimum lidi. Nejzasadnejsi rozdil je v tom, ze u zamestnaneckeho tarifu cislo patri zamestnanci, u firemniho jej musi prevest na firmu (coz se pochopitelne nemusi kazdemu libit).