Hlavní navigace

Mobile Internet Forum letos láká na šéfku evropského Evernote

Redakce

Říjnová konference Mobile Internet Forum 2013 zhodnotí stav domácího mobilního trhu včetně podrobných čísel od operátorů. Představí ale také nejnovější trendy v aplikacích.

Doba čtení: 1 minuta

Ve čtvrtek 10. října se v prostorách Konferenčního centra City na pražské Pankráci uskuteční již šestý ročník odborné konference Mobile Internet Forum, kterou pořádá server Lupa.cz společně s TUESDAY Business Network. Podobně jako v předchozích letech na vás čeká nabitý program, který tradičně okoření zahraniční host. Tentokrát na konferenci vystoupí šéfka americké společnosti Evernote pro Evropu Cristina Riesen. Kromě přednášek jsou připraveny i zajímavé workshopy.

Nebudou však chybět ani šéfové tuzemských firem věnujících se vývoji mobilních aplikací. Můžete se těšit například na výkonného ředitele a spoluzakladatele společnosti Zentity Abisheka Balaria. Vystoupí ale též šéf firmy Crazy Tomato Wen Hai Chu. Nebo Martin Jaroš, bývalý ředitel marketingové komunikace českého T-Mobilu, toho času v angažmá u katarského operátora Qtel. Kompletní program je k dispozici zde.

Registrace na konferenci je stále otevřená.

Našli jste v článku chybu?