Hlavní navigace

Mobile Internet Forum letos láká na šéfku evropského Evernote

20. 9. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Říjnová konference Mobile Internet Forum 2013 zhodnotí stav domácího mobilního trhu včetně podrobných čísel od operátorů. Představí ale také nejnovější trendy v aplikacích.

Ve čtvrtek 10. října se v prostorách Konferenčního centra City na pražské Pankráci uskuteční již šestý ročník odborné konference Mobile Internet Forum, kterou pořádá server Lupa.cz společně s TUESDAY Business Network. Podobně jako v předchozích letech na vás čeká nabitý program, který tradičně okoření zahraniční host. Tentokrát na konferenci vystoupí šéfka americké společnosti Evernote pro Evropu Cristina Riesen. Kromě přednášek jsou připraveny i zajímavé workshopy.

Nebudou však chybět ani šéfové tuzemských firem věnujících se vývoji mobilních aplikací. Můžete se těšit například na výkonného ředitele a spoluzakladatele společnosti Zentity Abisheka Balaria. Vystoupí ale též šéf firmy Crazy Tomato Wen Hai Chu. Nebo Martin Jaroš, bývalý ředitel marketingové komunikace českého T-Mobilu, toho času v angažmá u katarského operátora Qtel. Kompletní program je k dispozici zde.

Registrace na konferenci je stále otevřená.