Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Moderátor Dobrého rána ČT skončil kvůli spolupráci s Primou od anonym - Souhlasím, ale měřit by měli stejným metrem. Petr...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 28. 8. 2008 14:31

  bez přezdívky
  Souhlasím, ale měřit by měli stejným metrem. Petr Svěcený a jeho kolega (jméno mi vypadlo) svým účinkováním ve "Světě rekordů a kuriozit" taky nastavili laťku svých podob (image) do úplně jiné roviny a dneska jim při nejlepší vůli čtení zpráv a komentování sportu nevěřím - pořád čekám, kdy se to překlopí do nějakého fóru. V obou rolích jsou dobří, ale dohromady to prostě dle mého názoru nejde. Pánové a ČT by si měli vybrat.
 • 28. 8. 2008 22:08

  Radek Donát (neregistrovaný)
  Ja si naopak myslim, ze kazdy ma narok na soubeh vice pracovnich prilezitosti, ba naopak mam za to, ze to jeho vykon ve vsech tech cinnostech obohacuje, protoze tim regeneruje. Nevidim problem v tom, kdyz treba poslanec jednou tydne vecer poskakuje na podiu jako kytarista rockove kapely. Proc ne? Kazdy clovek ma v sobe spoustu individualit. Zapadnout jen do jedne je podle me nejen ukrutna nuda, ale i velka skoda, pro vsechny.