Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Mr. Lednička aneb na kus řeči s Ondřejem Frycem od geos - Lidičky, lidičky, nekteří jste ale fakt hloupí. Starám se...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 28. 1. 2004 16:26

  geos (neregistrovaný)
  Lidičky, lidičky, nekteří jste ale fakt hloupí.

  Starám se o jeden internetový obchod a musím říct, že výrokům typu "Bílé zboží není nejlevnější" musím smát.
  Kdo srovnává jenom cenu v Kč a nepočítá i s tím, co třeba píše o několik příspěvků výše pan Zandl, tedy s čekáním, než výrobek přivezou, se zákaznickým servisem, a s dalšími skrytými náklady, jako jsou (ne)dostatečné informace o výrobku, (ne)dostupná zákaznická linka atd., tak ten je u mě hlupák.
  Stejně jako Ti, co jsou schopni objíždět půl dne celou Prahu kvůli stokoruně dopravného, za kterou by jim zboží bylo doručeno až ke dveřím.

  Ach jo.
 • 28. 1. 2004 17:28

  Lukas "benzin" benda (neregistrovaný)
  Ja jsem bl presvedceny, ze zbozi az do domu at bydlim, kde bydlim. Nebo operativni presmerovani, ne nekoho kompetentniho k odberu je naprosto zrejme. Ja jsem zatim nakupoval pres internet pouze internet dvakrat (nic moc zkusenosti), jednou komponenty pro programovani (trohou out of thema, ale taky je to itnternetovy obchod). A podruhe, plechove rukavice. Samozrejme domluva byla takova, ze nebudu-li spokojen se zbozim, ihned ho vratim.

  Je pravda, ze nakoce jsem byl v dobe privezeni v nemecku, takze se dovoz odlozil, ale bez problemu jsem dostal zbozi ve vitecne kvalite a v cas.

  Pokud to o cem pisete jsou prednosti IM, pak je to otresne. Nebot tohle ma byt standart. Jsem rad, ze z mych zkusenosti mohu tvrdit, ze to standart je.
 • 29. 1. 2004 13:43

  PaJaSoft (neregistrovaný)
  No a my ostatni, ocenime spise standardy...