Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Multiplex 4 se stále potýká s problémy, na řadě míst ho vůbec nejde naladit od anonym - Bohužel nelze jinak, než souhlasit. Když tak sleduji...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 26. 6. 2012 23:01

  bez přezdívky

  Bohužel nelze jinak, než souhlasit. Když tak sleduji celou tu rošádu kolem MUx 4, pak si o Pařízkovi myslím čím dále více něco velmi nepěkného. Žvanil, rádoby odborník, slibotechna..­.zkrátka spolumajitel dosud stále velkého paskvilu. Všechny ty výmluvy, tajemnosti namísto jasných odborných údajů o vysílačích, ERP, diagramech... všechno to ukazuje na cosi, co ve mně vzbuzuje velkou nedůvěru. A že ČRa měly na budování sítí více času? No a co! Tak proč se dopředu, Pařízku, chvástáte, jak to bude všechno skvěle fungovat, namísto toho, abyste dal ve známost jasný a závazný harmonogram, který by byl plněn? Co z toho, co ČRa deklarovaly jako závazné dlouhou dobu předem, nesplnily? No co? O ČRa je jistě výhodné se otřít, ale zamést si svinčík před vlastním prahem... no to ani náhodou, že ano, pane Pařízku!
  Vážně nevím, co z té sítě nakonec bude. Snad kromě jediného vysílače na jihočeské Kleti se vůbec nedá hovořit o tom, že zveřejněná mapa pokrytí je reálná. Houby s octem. Prostě scifi bludného vizionáře, který jen a jen dokola oblbuje lid. Se divím, že do toho muxu vůbec televize jdou. Aby se nakonec nedivily, že je bude moci sledovat s bídou polovina obyvatel ČR... A to ještě kdoví s kolika poruchami.

 • 26. 6. 2012 19:24

  bez přezdívky

  Já myslím, že některé ty vysílače za O2 nestáli a opravdu je "narychlo" budovali až teď. Takže zkušenosti spíše asi nebyly.
  Jenom poznámka k té církvi: Ještě, že to srovnání komouši nebrali v počtu vyvražděných lidí. Tam by tedy katolickou církev museli sakra dohánět :(

 • 27. 6. 2012 7:28

  bez přezdívky

  Nepracujete náhodou pro ČRa a netečou vám nervy??? No, pro ČRa také nepracují sami machři, když si vzpomenu na zážitek z Radhoště, kdy chlapci lezli na stožár a vzápětí dolů, protože jim neustále něco chybělo. A těch řečí. Zřejmě to měli místo rozcvičky. Hold si většina chlapů neumí ZORGANIZOVAT práci... Dal bych Pařízkovi 100 dní hájení.

 • 26. 6. 2012 18:19

  Petr Svoboda

  Cituji: „České Radiokomunikace měly na vybudování svých multiplexů tři roky, my jsme na to měli s bídou tři měsíce,“ omlouvá problémy s příjmem multiplexu 4 Radim Pařízek.
  Takhle přesně se komunisti vymezovali proti církvi, že ta už je tu 1000 let a oni teprve 20, 30, 40 let. Takže ta minulost ho doběhla.
  A proč se vymlouvá tak hloupě? Termín si stanovil sám a měl ještě rezervu. Postavit se tomu jako chlap nedokázal ani ve fázi přípravy (jasně informovat), ani realizace. Jestlipak mu tedy jeho obchodní partneři budou věřit, že zvládne dlouhodobý provoz a smaže všechny dosavadní negativní zkušenosti? A divák zde zase čumí s otevřenou hubou, že politické manýry a nezodpovědnost zase slaví triumf.
  Pozn: a mux4 je tu naprosto stejně dlouho jako ostatní muxy, zkušenosti převzal od kyslíku i s některými lidmi. Tak proč lže jako malý kluk? Asi proto, že to malý kluk je. A ať ukáže, že nemám pravdu. Prací a skutky, ne kecama.

 • 27. 6. 2012 8:51

  bez přezdívky

  Došlo k výměně vysíalcí technologie (za jistou italskou značku) a s tou má zřejmě TO2, která MPX4 po technické stránce pro Pařeza provozuje, zřejmě technické problémy, co se nastavení SFN týče. A nejen SFN! Bohužel zkušenosti jejich zaměstnanců s tv vysílací DVB-T technologií, jsou po těchto zkušenostech s příjmem "resuscitovaného" MPX4 nespíše na velmi nízké úrovni!

 • 27. 6. 2012 11:49

  ivovi (neregistrovaný) ---.isibrno.cz

  Provadet pokusy na lidech se stejnou chybou jakou delala Telefonica - chybejici tabulka NIT (v rozporu s normami) - to se moc hajit neda. Jeden televizor programy naladi, druhy ne. Divaku hrej si.

 • 27. 6. 2012 8:12

  bez přezdívky

  Těžko mu lze dát 100 dní hájení, když sebevědomě prohlašuje, že to poběží v každém krajském městě na kus drátu a že se v HD můžeme podívat na zbytek MS :-) Navíc třeba situace v Praze je opravdu zvláštní - Telefonice SFN chodilo už před třemi roky, zatímco nyní je s tím najednou problém.

 • 27. 6. 2012 8:39

  bez přezdívky

  Pro ČRa nepracuji, nemám s nimi naprosto nic společného a ani jsem nikdy neměl. Nervy mi netečou ani náhodou, mám z toho mux 4 spíše srandu a zatím mě vůbec nenapadlo lézt na střechu a zkoušet ho přijímat. Protože je mi úplně jasné, že by to byl zcela ztracený čas...
  A dávat Pařízkovi 100 dní hájení? A to jako proč? Smaží se sám ve svém informačně-dezinformačním kotli, jeho přístup či veřejná prohlášení jsou absolutně neprofesionální. Ono totiž není důležité, jestli chlapi lezou na stožát jednou nebo 100x, protože jim pořád něco chybí, důležitý je výsledek v určeném termínu. A ten ze strany ČRa byl vždy dodržen, občas dokonce byly připraveny zahájit vysílání i s předstihem, kdyby privátní televize měly zájem. Prostě vysílače spustily a tečka. Pařízek spouští a spouští, ovšem místo, kde se vysílá podle určených technických parametrů, snad ani neexistuje. Prostě crazy komedie o dosud netušícím počtu dílů, nemůžu si pomoct...