Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Můžete si vystačit pouze s tabletem? Nebo to bez desktopu pořád nejde? od Seti - Tablet využívám hodně, ale většinou na konzumaci. Filmy,...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 15. 4. 2014 14:42

  Seti (neregistrovaný) ---.191.broadband4.iol.cz

  Tablet využívám hodně, ale většinou na konzumaci. Filmy, hudba, web, e-booky, mail jsou v pohodě. V případě psaní textu, na úpravu tabulek, nebo třeba i úpravu zdrojáku už to chce externí klávesnici, USB či BT. Dá se použít i na správu serverů přes SSH, v případě nouze funguje třeba i TeamViewer. Vzhedem k tomu, že mám 10" displej a S-Pen, dá se to zvládnout. Ale komfortní to teda není.

  Pokud jde o cloud, asi už jsem moc starý, ale prostě svá data na cizí servery opravdu ne, byť by šlo jen o nějaké osobní věci. To to radši budu mít lokálně a synchronizovat při připojení k síti třeba na NAS.

 • 15. 4. 2014 17:30

  x (neregistrovaný) 2001:470:9e70:----:----:----:----:----

  V pripade nouze ... mam putty na 8 let stary nokii se symbianem. Nejaky ten shutdown na tom vymackat lze ... ale nazvat to praci ...

  A co se tyce cloudu ... staci se rozhlidnout, i placeny sluzby koncej ze dne na den, z minuty na minutu ... a data jsou v lepsim pripade v trapu. Nedovedu si nejak predstavit, ze bude nekdo mit nekde desitky/stovky TB dat ... to se neda v zadnym rozumnym casovym horizontu postahovat. A i to je doslova prdlajs vuci tomu, kdyz by nad tim firma postavila svoji infrastrukturu ... vymenit komplet vse trva roky i v pomerne maly firme.