Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Mýdlové V.I.P. vraždy jako symfonie velkoměsta od Rogue 11 - Ráčejí prominout, ale vy jste celkem slušný mimoň....

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 15. 2. 2016 14:30

  Rogue 11

  Ráčejí prominout, ale vy jste celkem slušný mimoň. Podíval jsem se na popud Žáčkova článku? Každý znalý přece ví, že si Žáček kompenzuje skutečnost, že je neúspěšný scénárista kopáním do televizí. A popravdě řečeno být šéfredaktorem, tohoto člověka vyhodím jako prvního.
  Právě, že člověk znalý osvědčených US sérií se dost baví. Každý český seriál, který není papundeklově vztahový, je vítán. Jak jsem psal výše, seriál splňuje základní podmínku: zaujmout diváka. Raději byste další sérii VKVéček nebo Cest domů?
  Ono už o vás leccos vypovídá to, že máte v avataru vlajku toho paskvilu jménem Europská unie. Tím bych se nevytahoval, za to bych se styděl.
  Nicméně je to váš názor a tohle je zase můj.

 • 15. 2. 2016 9:58

  Martin AJ

  Na popud článku p. Žáčka jsem se včera podíval. Vytvořit takový paskvil chce pořádnou náturu. :-D To je masakr. Vykrást osvědčené US série a zaobalit to do obalu pro IV cenovou. Rozepisovat se, že ´vraždy´ postrádají úp vše, co od trochu slušný série očekávám je bonus, ale tohle fakt nedávám. Po shlédnutí jsem si aspoň uvědomil, jakou sílu mají v tamní konkurenci nedělní inscenace na ČT.