Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Nastal čas pro luxusní televizi? od hobo - Pane Luboši hodně jste se se spletl v...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 3. 2. 2008 10:18

  hobo (neregistrovaný)
  Pane Luboši hodně jste se se spletl v hodnocení mé osoby.Naštěstí patřím do trochu jiné kategorie a ten rádoby luxus mám již dost dlouho,proto moje zkušenost z cenou a kvalitou těchto TV,měl jsem jich několik a mám stále.O to tady ale vubec nejde.Do té kategorie,kterou jste přisoudil mojí osobě totiž patří valná část regionu pisatele,aspon sem tak usoudil z jeho mnoha příspěvku a zkušeností prodejce DVB-T sortimentu.A protože ten opět podotýkám rádoby luxus,užívám a hlavně platím,nevím nevím jak to uspěje právě třeba u uživatelu nejenom mnou již uvedeném příkladu.Jinak ceny klesají to ano,ale přeci jenom ta technologická špička bude pořád cenově stejná jak dnes tak i nadále.
 • 3. 2. 2008 10:46

  Luboš (neregistrovaný)
  A to jsem rád,že vlatníte tento luxus a omlouvám se za to,že jsem Vás zařadil do jiné kategorie,to víte označení "hobo" je takové divné,kdyby jste napsal třeba své jméno bez příjmení bylo by to o něčem jiném,takhle to vypadá nějak divně u podnikatele.A do té technologické špičky se musí platit hlavně výzkum,vývoj,technologie,vývojová serie,ověřovací zkušebna,zkušební výroba atd.. a to stojí hodně peněz.A to vím z vlastní zkušenosti,protože jsem dělal jak na výzkumu,vývoji,technologii ale i ve výrobě,i když v jiném oboru.Jako auditor ISA 9000...atd. a 14000...atd. v elektrotechnice,vím jak probíhají peněžní toky.
  A můžu Vám říci,že už ted´na to technicky,a ani zdravotně nemám.Fandím Vám upřímně v podnikání,na což již se taky necítím,a hlavně pevné nervy a zdraví a dobrou klientelu.
 • 3. 2. 2008 10:55

  Pamětník (neregistrovaný)
  Pane Luboši, co si autor opravdu myslel při psaní a očekával od zveřejnění svého článku, se můžeme jen domnívat. Mně se ale zdá, že nadpis se týká jednoznačně přítomnosti. Nezvolil tvar "NASTANE?". Možná pro něj, jako prodejce, je to zásadní otázka, kterou musí dnes a denně konfrontovat se záměry svých zákazníků a místní nabídkou programů pro špičkovou TV. Kromě snobů a zbohatlíků, by se jistě našlo dost diváků, kteří by byli ochotni našetřit, nebo se zadlužit, na novou televizi, pokud by jim hned zajistila "krystalický obraz a zvuk", to zaklínadlo kterékoliv verze šíření digitální TV. V opačném případě je opravdu asi rozumnější počkat na dobu, kdy kvalitní DVB bude standardem, alespoň přímo v místě bydliště konkrétního diváka, technologie budou ještě vyspělejší, ceny nižší a "luxusní" přijímač přestane být pouhým luxusem pro většinu diváků.
 • 3. 2. 2008 11:05

  Luboš (neregistrovaný)
  Toto je přesné vyjádření,souhlasím.Jsem rád,že se pohybujete v realitě dané doby.Nevím kde bydlíte,ale tady se udělalo pěkné slunečné počasí,tak hubky do přírody.
 • 5. 2. 2008 9:18

  anonymní
  Ale máloco skutečně projde všemi těmito kroky. Kdeco dnes vypadá od matsuSHITy stejně jako od hočiminů.
 • 3. 2. 2008 9:49

  Luboš (neregistrovaný)
  Pan autor článku,tím myslel budoucnost.Já taky začínal u černobílé TV,pak jsem měl barevný RUBÍN-TESLA,v rozlišení SECAM,pak se to předělalo na systém PAL.Ted´mám barevného MASCOMA a příjem v DVB-T.A jsem spokojený.
  Když budu bohatší a náročnější,tak si pořídím něco lepšího a nebo počkám na blízkou budoucnost,která mi to umožní.Ale to je všechno pozvolný proces,a když se dostanete k penězům(vzděláním,podnikáním v rámci českého zákona),tak tento luxus na Vás bude čekat.Některé termíny jak přijít k penězům Vám nebudu vysvětlovat,to se raději dnes dívejte na "Otázky Václava Moravce",kde uvidíte člověka,který poctivou prací k penězům přišel.Ale těch lidí je podstatně více,což autor článku dobře ví,a proto tento článek napsal.
  Podle Vašeho dotazu pane hobo budete asi patřit k jiné kategii lidí,než jsem uvedl.
  Musíte se více snažit,peníze čekají přímo na ulici,jen vědět,jak je vyzvednout.
  Ale s tímto problémem si musíte poradit sám,potom Vás bude čekat třeba velká výhra v loterii,naleznete lásku,lepší práci,ve všem štěstí,štästný rodinný život a samozřejmě i luxusní televizor s veškerým servisem.
 • 3. 2. 2008 8:39

  hobo (neregistrovaný)
  Co myslíte tím drahou,luxusní,moderní technologií nabitou TV?Já si představuji cenu kolem sto tisíc.Zdá se ,že to je článek pro uzký okruh lidí.LCD nebo PLAZMU okolo 30000Kč nepovažuji za nutné rozebírat.Jinak NOVA v CS LINK je také zážitek a nejenom ona.Nějak se nám ty placené platformy vyrovnaly,nemyslíte?