Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Něco mezi zaměstnancem a OSVČ. V Česku se rýsuje oficiální „švarcsystém pro startupy“. Proč ho potřebují?. Názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Nově přidané názory se na webu objeví až po schválení redakcí.

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 16. 10. 2025 9:12

    Danny

    Ja jej studovat nemusim, to je presne to o cem pisu a o cem pojednava i clanek. Snazite se vykecat z toho, ze sam neumite cist, ale tohle se vam nepovedlo :-)

    Na obsahu sdeleni to nic nemeni. Zdaneni je ruzne mimo jine prave proto, ze mira rizik je jina u OSVC a jina u zamestnance. A znovu, neni to jen o danich (jak si tu mylne vykladate), ale i o vecech spojenych s pracovnim pravem. To, ze se tocite jen kolem penez dokladuje vase nepochopeni problemu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).