Hlavní navigace

Někdejší reportérka Novy Zuzana Smiešková posilou zpravodajství České televize

Autor: TV Nova
Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEO Zuzana Smiešková byla jednou z nejznámějších reportérek Televizních novin. Je už několikátou tváří Novy, která přešla pod novým vedením na Kavčí hory.

Doba čtení: 1 minuta

Zpravodajský tým České televize posílila další reportérka Novy. Od 1. března nastoupila do veřejnoprávního média Zuzana Smiešková. Ta ještě nedávno byla jednou z tváří hlavní zpravodajské relace Televizní noviny. Smiešková, která je slovenskou rodačkou s Čadci, působila na Nově od června 2008, tedy téměř pět let. Kariéru v mediích zahájila v týdeníku Ostrava jako externí redaktorka. Jako reportérka Televizních novin pracovala podle jejich webu dva roky.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Gabriela Lefenda novou šéfkou zpravodajství v ostravském studiu České televize

Smiešková není jediným „novákem“, který zpravodajství České televize posílil. V době, kdy na Kavčích horách působil coby generální ředitel Petr Dvořák a zpravodajství vedl Zdeněk Šámal, se sem přesunuli například Jiří Pánek nebo Vladimír Keblúšek. Druhý jmenovaný ovšem z Novy odešel už v polovině roku 2010. Z Novy do České televize se vrátil i investigativní novinář a reportér Jiří Hynek. Z Kavek naopak v polovině loňského roku odešel „duchovní otec“ nové grafiky Událostí Alan Záruba.

Foto: TV Nova

Našli jste v článku chybu?