Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Neprozrazuje Facebook vaše telefonní číslo, aniž byste o tom věděli? od honzan - Moje telefonní číslo mají stovky různých firem (ať...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 4. 3. 2017 10:05

  honzan (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  Moje telefonní číslo mají stovky různých firem (ať už dodavatelů nebo odběratelů nebo potencionálních), takže na jednom čísle mi už zas tak nesejde.

  Spíše mi jde o ten princip a jak je to celé postavené.
  Ti, co ta data chtějí, jsou ochotni udělat skoro cokoli, aby je dostali. Je úplně jedno, jestli je to americká administrativa, Zuckerbergovi klienti, babišák či někdo jiný. Šmíra.
  Pak spousta lží kolem a překrucování.

  A pak aby se člověk bál, že ho kvůli nějaký prkotině budou chtít sejmout, když už na něj nemaj nic pořádného, protože je slušnej. Zvlášť u nás mi to vadí, protože tady jsme ovcoidní, nedokážem s ozvat, a ještě když se zvyšuje pocit, že jsme pod palcem někoho jiného .. ale je to jen pocit a musíme s tím trochu něco dělat .. jinak nám za pár měsíců (či let) budou někteří štípat na zádech i dříví...

 • 5. 3. 2017 12:56

  Citron (neregistrovaný) ---.static.grapesc.cz

  Během pár let slídění dosáhlo opravdu obludných rozměrů, jakmile všechny vepřové hlavy, psychopati, kriminálníci, policajti, špioni zjistili, jaké mají možnosti. A to jsme pořád jenom ve fázi zhromažďování dat, až se začnou doopravdy natvrdo využívat do důsledků, tak se z toho po.... A mimochodem češi ve slídění nemají moc konkurence, pasivní agresivita a závist a eletronické šmírování jako by pro sebe byly určeny :)