Hlavní navigace

Nominace v anketě Křišťálová Lupa 2017 jsou za půlkou

8. 8. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Už jen necelé tři týdny můžete nominovat své favority v letošním ročníku ankety Křišťálová Lupa. Neváhejte a dejte nám vědět o projektech, které si podle vás nominaci zaslouží.

Nominace 12. ročníku ankety Křišťálová Lupa – Cena českého Internetu se přehouply do druhé poloviny. Stále ještě máte možnost dát nám vědět o vašich favoritech na českém internetu.

Letos rozhodujete o vítězích v následujících šesti kategoriích:

  • Cena popularity
  • Zpravodajství
  • Internetové obchodování
  • Nástroje a služby 
  • Zájmové weby 
  • One (wo)man show

Neváhejte nás upozornit na zajímavý server či nový projekt. Možnost máte do neděle 27. srpna. Stačí vyplnit online nominační formulář.

Začátkem září pak zasedne expertní panel čili odborní novináři, publicisté a blogeři vybraní pořadatelem. Ti protřídí, uspořádají a případně doplní nominace pro finální hlasování, které odstartuje 21. září. V něm vítěze v šesti kategoriích zvolí internetová veřejnost, v dalších osmi pak odborná porota.

30. listopadu na slavnostním večeru v Divadle Archa budou předány ceny těm nejlepším.

Cloud23

V loňském roce získalo ocenění Cena popularity DVTV, to bodovalo i v kategorii Zpravodajství. Kategorii Projekt roku získal Avast a koupě AVG. Osobnostmi roku se stali Eduard Kučera a Pavel Baudiš z Avastu. Anticena byla udělena za cenzuru internetu v hazardním zákoně.

Anketu Křišťálová Lupa 2017 pořádá server Lupa.cz, jehož provozovatelem je společnost Internet Info. Hlavním partnerem akce je společnost T-Mobile. Dalšími partnery akce jsou Active24 a Chivas Regal. Hlavními mediálními partnery jsou Česká televize a Český rozhlas Radiožurnál. Produktovým partnerem je Schweppes. Mediálními partnery jsou Aktuálně.cz, Deník.cz, E15.cz, Euro.cz, Heureka.cz, Hypermedia.cz, Info.cz, Novinky.cz, Seznam.cz a Tiscali Media

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).