Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Nové elektronické občanské průkazy: budou přínosem, nebo noční můrou? od P2010 - Proc se nepoucit v zahranici, predevsim v zemich...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 31. 8. 2010 13:15

  P2010 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
  Proc se nepoucit v zahranici, predevsim v zemich s vyssi zivotni urovni nez CR ? Treba v UK zadne obcanske prukazy nemaji. A presto ziji :-)
 • 31. 8. 2010 13:28

  Jean (neregistrovaný) ---.eurotel.cz
  Hmm .. a jak se takový John Lakatosh prokáže u voleb když nemá občanku ? Má Pas .. SUPER .. Musel ho mít aby se do UK dostal, že ? No jo .. ale malý Ferko až dospěje mít pas už nebude a nebude mít ani řidičák a ani jiný identifikační doklad. Jasně úředník z anglické sociálky může v romském ghetu klidně vyvěsit plakát, že povinností každého UK občana je zajistit si min. jeden doklad totožnosti pro ověření identity u voleb. Ale bude to Ferka trápit ? Bude to trápit jeho taťku Johna ? No úředníky v UK zřejmě vůbec nebude trápit, že Ferko nemá doklad totožnosti. Nebude mu to vadit, když Ferko nepřijde k volbám. Nebude mu to vadit ani při sčítání lidu nebo když Ferka nachytají při přemísťování zboží z regálů do vlastních kapes. Našim úředníkům a policistům ale člověk bez identifikačního dokladu vadit bude. On by totiž takový občan mohl začít křičet JA NYC NEMÁÁM BO JSTE MI TO NEDALIII. A náš úředník a policajt rozhodně jistým lidem nebude vysvětlovat, že SI MĚLI ZAJISTIT. Naši úředníci nejsou takoví fantasté jako ti v UK. UZNAJÍ tedy, že jsou ONI ti chybující protože občanům nedali identifikační průkaz a pokud je chtějí v budoucnu identifikovat a počítat raději jim napříště doklad dají :-)

  Ne že sem začnete psát rasistické konstrukce motivačního typu .. "Když chceš sociální dávky musíš mít průkaz" :-))))
 • 31. 8. 2010 14:51

  Jean (neregistrovaný) ---.eurotel.cz
  Nechápu to rozhořčení. Cítíte snad v mém příspěvku nějaký skrytý rasismus ? Vy jak vidno nejste negramotný a objektivní problémy s evidencí některých příslušníků některých minorit se Vás evidentně netýkají. Proč se tedy čílíte ? Uvádím tu naprosto jasné argumenty proč se nelze spoléhat na to, že si někdo zajistí vydání identifikačního dokladu z vlastní vůle. Nemusí jít např. jen o Lakotošovi. Může jít např. o Novákovi nebo o Thian-Luaovi, kteří neumí česky. Statisticky je pochopitelně nejvíce negramotných a "úředně nespolehlivých" právě v etniku, které s trochou nadsázky zmiňuji. Potvrdí Vám to každý sociální pracovník. Je to dokonce až tak viditelný problém, že musí mít toto etnikum na ministerstvu svůj speciální odbor. Mají ho tam snad Vietnamci nebo Rusové ? Je rasismem už jen zmínění objektivní skutečnosti ?
 • 1. 9. 2010 6:34

  100% Lenin (neregistrovaný) 84.47.145.---
  A co Vás to trápí, jak to dělaj v UK?
  Asi dobře, když jim to tam funguje.

  Čest práci, soudruhu
 • 31. 8. 2010 14:35

  anonymní ---.anonymouse.org
  Vam musel nekdo hodne ublizit. A nebo uraz hlavy v detstvi? Kazdopadne smutny pohled...