Hlavní navigace

Nové formáty serveru Playtvak.cz lákají na cestování, kadeřnické proměny i zákulisí redakční práce

28. 2. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Pro letošní sezónu připravil Playtvak.cz sedmnáct nových pořadů, kromě novinek bude pokračovat i se třináctkou současných formátů, jako je Ukaž káru, Módní peklo nebo Stupidní zločinci.

V jedné ze seriálových novinek nazvané skromně Tonda jede Českem s Playtvákem a Impulsem vyráží herec Vojtěch Dvořák na túru po krásách naší republiky se svým starým VW Golfem v pořadu. Objeví se na masopustní veselici v obci Vortová, na závodu psích spřežení v Krkonoších nebo na odemykání řeky Sázavy. Ze všech akcí se bude hlásit i v přímém přenosu na rádiu Impuls.

Další novinkou na Playtvak.cz je pořad New Look kadeřníka Honzy Kořínka, který bude společně se svým týmem měnit ženám celkovou vizáž a hledat pro ně nové já. Pořad jeho tvůrci přizpůsobili online formátu a nově se do něj mohou hlásit i muži nebo páry.

ebf - tip do článku - debata

Nový seriál Manažeři vypráví o zlatých klecích v korporátních firmách a o rozhodnutích vydat se vlastní cestou. S pořadem Urbex si diváci vychutnají atmosféru kdysi slavných továren a domů, které jejich majitelé opustili a nechali napospas času. V sérii Nevídáno se zájemci dočkají unikátních lékařských záběrů nebo pohledy do vnitra spotřebičů z mikrokamer.

Formát Na titulní straně zase ukáže, jak funguje Photoshop a že z každého člověka může udělat zářivou hvězdu. Ikonické postavy devadesátých let představí seriál Sexsymboly. Tyto a další novinky jsou k vidění na webových stránkách Playtvak.cz od posledního únorového týdne. Jarní programové schéma Playtvak.cz tím rozhodně nekončí, naopak jeho tým intenzivně pracuje na dalších pořadech a projektech, které představíme v průběhu jara, láká Vladimír Mužík, ředitel videoobsahu mediální skupiny Mafra. Na diváky čekají i nové díly Telebrit, Inspektora WC, Ukaž káru, Prádlomanie nebo Dramatických životů.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).