Hlavní navigace

Office 2010 pro podnikatele od 5 590 Kč, prodej v ČR od září

25. 3. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Český Microsoft zveřejnil doporučené maloobchodní ceny za jednotlivé edice kancelářské sady Office 2010 pro tuzemský trh. Zároveň představil tzv. program technologické záruky, o němž jsme vás informovali již dříve. V České republice se má Office 2010 začít prodávat letos v září. Kromě klasického krabicového balení budou k dispozici i karty s licenčním klíčem, kdy si uživatel instalační balík stáhne z Internetu. To je vhodné (nejen) pro majitelé netbooků, kteří nedisponují optickou mechanikou.…

Český Microsoft zveřejnil doporučené maloobchodní ceny za jednotlivé edice kancelářské sady Office 2010 pro tuzemský trh. Zároveň představil tzv. program technologické záruky, o němž jsme vás informovali již dříve. V České republice se má Office 2010 začít prodávat letos v září. Kromě klasického krabicového balení budou k dispozici i karty s licenčním klíčem, kdy si uživatel instalační balík stáhne z Internetu. To je vhodné (nejen) pro majitelé netbooků, kteří nedisponují optickou mechanikou. Edice Home and Student v krabici vyjde na 3 290 Kč, při pořízení karty s licenčním klíčem pak na 2 490 Kč. Doporučená maloobchodní cena za edici Home and Business v krabici činí 8 490 Kč, za kartu s licenčním klíčem pak 5 590 Kč. Nejdražší edice Professional vyjde na 16 490 Kč v krabici nebo na 11 690 Kč za kartu s licenčním klíčem.

Edice Professional se pak týká ještě cenové zvýhodnění pro studenty a zaměstnance škol, pracovníky muzeí a knihoven nebo charitativní organizace. Pro ně bude krabicová verze stát jen 2 690 Kč. Dle očekávání poběží i v České republice program technologické záruky. Ten přináší možnost bezplatného upgradu na Office 2010 pro každého, kdo si v období od 5. března do 30. září 2010 u některého z autorizovaných prodejců zakoupí Office 2007 (v krabici nebo i jako OEM). Bližší informace v češtině naleznete na webu Microsoftu (viz předchozí odkazy), kde je i tabulka vysvětlující přechodový klíč mezi jednotlivými edicemi. Ty se totiž u Office 2007 a Office 2010 budou poněkud lišit. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.