Hlavní navigace

Oldřich Navrátil hvězdou Primy family: bude moderovat Reportéry na vaší straně

12. 9. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Populární herec má role v nových seriálech Základka a Obchoďák, v létě přinesl rekordní sledovanost formátu VIP Prostřeno! Teď se poprvé představí v roli moderátora.

Netradičně v roli moderátora nového publicistického pořadu Reportéři na vaší straně se tuto sobotu od 18 hodin na Primě family představí herec Oldřich Navrátil. Aktuálně to bude již třetí pořad této televize, v němž se bude během podzimu objevovat, hraje totiž i v nových původních seriálech Základka a Obchoďák. V létě se také objevil v jedné ze sérií denního formátu VIP Prostřeno!, kterému přinesl rekordní sledovanost víc než milion dospělých diváků.

K TÉMATU: Nové ochranné známky Primy: Reportéři na vaší straně, NeohroŽeny, Hračkování

„Reportéři na vaší straně jsou publicistický pořad, který si programově klade za cíl sledovat případy a kauzy, v nichž došlo ze strany státu, úřadů či firem k poškození práv obyčejných lidí,” přiblížil vedoucí PR oddělení FTV Primy Václav Mazánek. “Chtějí navázat na nejlepší tradice televizní publicistiky s vědomím, že média – a televize obzvlášť – tu nejsou jen proto, aby diváky bavily, ale také se musejí věnovat i jejich problémům,” dodal.

ČTĚTE TAKÉ: Pořad Na vlastní riziko se prý na Primu family vrátí, ale v obměněné podobě

„Díky možnosti dokladovat, a hlavně i ukázat na obrazovkách aroganci, se kterou úřady a mnohdy i velké firmy vystupují vůči občanům této země, je možné s podobnou zvůlí bojovat a doufejme i přispět k tomu, aby se nejen vyřešily již stávající kauzy, ale aby se instituce a úředníci v nich pokud možno alespoň trochu poučili,“ vysvětlila důvod vzniku pořadu šéfredaktorka zpravodajství a publicistiky FTV Primy Jitka Obzinová.

ebf - témata 1


Foto: FTV Prima

Logo nového publicistického pořadu Reportéři na vaší straně, který bude Prima family vysílat v sobotu podvečer od 18:00 hod. místo formátu Jak se staví sen

Prima family přichází s novým publicistickým pořadem ve stejný týden, kdy konkurenční Nova po letech obnovuje svůj investigativní pořad Na vlastní oči. Do něj se z Primy family vrátili reportéři Janek Kroupa a Josef Klíma, kteří měli na hlavním kanálu Primy obdobně laděný formát Soukromá dramata. Reportéři na vaší straně se ale zaměřením blíží spíše dalšímu zrušenému formátu Novy, publicistickému pořadu Občanské judo.

Oldřich Navrátil v netradiční roli moderátora Reportérů na vaší straně má podle Primy family divákům nejen přiblížit jednotlivé komplikované kauzy, ale hlavně k nim přistoupit se zdravým selským rozumem normálního člověka, který je někdy na hony vzdálen obyvatelům úřadů a kanceláří. V úvodním díle nového pořadu televize slibuje téma nátlaku na účastníky předváděcích akcí, spirálu dlužníků, kteří si půjčují peníze přes telefon či útok psa na asistenčního psa.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).