Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Padne zítra Internet za oběť hazardu? od Ada - Chtěl bych poukázat na to, ze pan Farský...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 20. 6. 2011 10:42

  Ada (neregistrovaný) ---.vodafone.cz

  Chtěl bych poukázat na to, ze pan Farský tímhle pozměňovacím návrhem nechrání lidi před hazardem. Člověk na internetu bude moci porad sázet stejně, jen u jiné sázkové kanceláře, konkretne ceske. Nedojde tím nijak k potlačení hazardu, ani to není cil teto zmeny. Smyslem teto zmeny je ochrana daňových přijmu Ceske republiky a přijmu českých sazkovek. A ve jmenu daňových přijmu ma dojit k cenzuře internetu. Stejně tak muže jiný stát obhájit treb zablokování Googlu, abych podpořil domácí vyhledavače, ktere jsou daněny v dane zemi. Ad absurdum, muzu zablokovat kteroukoliv službu na internetu, ktera snižuje danove příjmy dane země. Odtud už je jen kousek k omezování demokracie a svobody pod nejrůznějšími zaminkami. Snad panove Farsky a Novotny chtějí omezeni hazardu a ne omezování svobody a demokracie. Napište jim to ekdo prosím na www.napistejim.cz. Buďte slušní a vecni. Čím víc nad to udělá, tím lepe pro svobodu internetu u nas.

 • 20. 6. 2011 21:13

  krakonoš (neregistrovaný) 77.78.85.---

  (Ne) smysl je jedna věc, realita druhá. Tohle bude zhruba stejně účinné, jako ochrany proti kopírování.

 • 20. 6. 2011 10:58

  CCblue (neregistrovaný) 2a01:490:16:----:----:----:----:----

  Ještě jednou to zopakuji, protože je to zásadní věta minulého komentáře: Smyslem této změny je ochrana daňových přijmu České republiky a přijmu českých sázkovek.

 • 20. 6. 2011 11:19

  xko (neregistrovaný) ---.jicinet.cz

  Problém je, že tohle fungovat nebude (alespoň ne u pokeru). Není to zdaleka jen o tom jít k nějaké firmě. V pokeru se hraje proti lidem a ne proti kasinu. I sebelepší české kasino nebude mít zdaleka takovou komunitu jako zahraniční zavedené firmy, tudíž nebude výhodné tam hrát (nevydělá se tam tolik a nezíská se tam ani tolik zkušeností). A to pomíjím fakt, že dnes je ten trh neexistující. I kdyby po zavedení toho zákona začel existovat, tak se nahradí zavedený kvalitní vysoce konkurenční globální trh domácím nekvalitním oligopolem (který bude jak dražší, tak horší). Pokud to můžu k něčemu přirovnat tak je to to samé, jako kdyby stát zakázal facebook a dovolil jen domácí firmy (a v tomhle případě ty firmy aspoň existují, u pokeru ne).