Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Padne zítra Internet za oběť hazardu? od anonym - Nebylo by lepší zastřelit navrhovatele? Mohlo by to...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 20. 6. 2011 18:07

  bez přezdívky

  Nebylo by lepší zastřelit navrhovatele? Mohlo by to být klasifikováno jako čtvrtý/pátý/šestý odboj :-)

 • 20. 6. 2011 13:54

  Linuxový otaku. (neregistrovaný) ---.klient.poruba.net

  PROTI CENZUŘE INTERNETU

  Pod rouškou boje proti hazardu se stát pokouší donutit poskytovatele internetu k zavedení technických prostředů k jeho cenzuře. To mu v konečném důsledku umožní v případě potřeby rychle zablokovat jakýkoliv nepohodlný obsah, třeba stránky kde se domlouvají demonstrantni na svých akcích. Stát u nás získá nad internetem stejnou moc jako Írán, Saudská Arábie nebo totalitní Čína.

  Nemám žádné přátele a internet je pro mě vším, sedím u něj pořád. Jakákoliv cenzura internetu je pro mě nepřípustná, protože jakmile se zavedou technické prostředky nutné pro efektivní cenzuru internetu, bude tím ohrožena jeho samotná existence, okamžitým efektem bude třeba snížení latence v online realtime aplikacích kvůli filtrování paketů. S tím se smířit nehodlám! Útok na internet je útok na mě samotného, nic jiného než internet nemám!

  Pro dobro internetu, pro dobro všech jeho uživatelů:

  POKUD V ÚTERÝ BUDE ZÁKON SCHVÁLEN,
  TAK SE VEŘEJNĚ UPÁLÍM

  rm -rf /

  Vypijou odvar z makovic abych necítil bolest, poleji se benzínem a škrknu zapalovačem! Stanu se Janem Palachem českého internetu. Smrt za svobodu!

  Linuxový Otaku

  Pokud to nepřežiju, odkazuji veškerý svůj majetek na poplatky spojené s žalobou k ústavnímu soudu, který by tento právní paskvil mohl zrušit. Stát je zkorumpovaný, je čas na radikální akci!