Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Padne zítra Internet za oběť hazardu? od Linuxový otaku. - Zvažuji že zítra vemu nůž a pár náhodnýchj...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 20. 6. 2011 20:11

  Linuxový otaku. (neregistrovaný) ---.klient.poruba.net

  Zvažuji že zítra vemu nůž a pár náhodnýchj lidí jako rukojmí, a budu vyhrožovat že pokud to schválí tak je zabiju. Nic jiného jako občan udělat nemůžu. Jediné co mě od toho trochu odrazuje je, že mám nějaké pohovory a najdu si práci a osobně nebudu mít problém tu cenzuru obejít, jen tak z principu i když nesázím, ale sere mě že za to budu muset platit abych měl plnou rychlost internetu. Stejně to bude nutné protože denně tahám přes bittorrent a mám měsíční upload desítky gigabajtů, někdy i stovky, tak si zařídím seedbox nebo tak. Ale sere mě to, že se to zavádí, a sere mě že nemůžu jako občan nic dělat. Mám chuť aktivně bojovat, ale jediná možnost je asi terorismus, nic jiného. Tak třeba jen zítra ztropím výtržnost a budu na protest nahý pobíhat po ulici a párkát sám do sebe říznu nožem, nechci doopravdy ubližovat druhým. Když jdu po ulici tak vidím jak jsou ti lidi bezstarostní, oni si to vůbec neuvědomují a ani internet není středobod jejich života tak jako u mě, svým způsobem jim závidím. Jak dovedou být tak šťastní bez internetu? Já šťastný nejsem a zcela si nahrazuji realitu stahováním animovaných telenovel. Onna no ko ni naritai! "Trpím" touhle touhou. Pokud se zavede cenzura internetu, tak dříve či později se zatrhnou i servery odkud si to svoje stahuji, a nebudu si mít čím nadále nahrazovat realitu. Pak budu vraždit! Nemám vůbec žádné vztahy, ale to nevadí, protože postavičky v anime je mají a já je prožívám s nima. Navíc jsou zde všechny emoce desetkrát zvýrazněny, takže i já to poberu - dívám se na ženské animované melodrama, a jsem na tom závislý. Cenzura internetu povede dříve či později k omezení nelicencovaného obsahu, a já se nebudu moci na tom uspokojit, náhražka mého života zmizí. Je to paradoxní, toužím po normálním povrchním životě, ale místo toho abych ho žil tak si ho jen narhazuji smyšlenými příběhy jiných. Boj je ale právě proto naprosto nutný, a jakákoliv forma cenzury je pro mě nepřijatelná. Pokud bude cenzura, poteče červená! Watashi wa korosareru!

 • 20. 6. 2011 19:03

  a.dlouhy (neregistrovaný) 78.136.130.---

  Vzpomeňme si, jak se zde hořekovalo nad příšerným paskvilem jménem "Datové schránky". Mocipáni se na nikoho neohlíželi si prosadili svoje a bohužel je tu máme.

  Co se problému s cenzurou týče, dopadne to bohužel stejně. Pokud ne nyní, tak příště. Nejedná se zdaleka o první pokus.

  Jediné co se dá dělat je dobře si pamatovat kdo a co prosazuje a vzpomenout si na to ve volbách. Akorát se obávám, že vládnoucí kleptokracie v nich ještě dá dohromady velkou koalici a nastane ještě větší inferno, než máme možnost sledovat nyní a pak možná, snad ...

  No a pak se dá ještě hlasovat nohama. Jako za bolševika. Např. v Německu mají taky čím dál víc důchodců a vzdělané Slovany berou raději než Turky. Pár známých tam již zakotvilo a nevede se jim tam špatně.