Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Pavel Krátký (Safetica): Vývojáři z VUT v Brně jsou jedni z nejlepších na světě od JKL - PR články by měly být označené... Navíc spousta...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 9. 5. 2013 8:27

  JKL (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  PR články by měly být označené... Navíc spousta toho jsou jenom kecy, protože těžko může aplikace či služba získat vyšší oprávnění než samotný OS, která by potřebovala k tomu, aby to bylo opravdu tak, jak je tvrzeno v článku.

  Mimochodem chtěl bych vidět ty "hackery", kteří pro ně pracují :-D. Sám bych si mohl označit za něco jako "bývalý hacker" a tedy jich i dost znám a mohu konstatovat, že každý dobrý hacker, jak už není student, tak má svoji úspěšnou firmu nebo vysoce postavené místo - rozhodně nepůjde někde do startupu za menší peníze, než by mohl mít. Protože KAŽDÝ potřebuje hodně peněz na nákup výkonného HW a různé vlastní testy a to není nic levného, navíc na to chce i ČAS - tj. ty peníze si vydělat za nějaký přijatelný počet hodin, ne trávit čas v práci prací pro někoho jiného a pak mít hodinu denně úplně vyřízený...

 • 9. 5. 2013 9:48

  x (neregistrovaný) 2001:470:9e70:----:----:----:----:----

  Ja bych chtel videt, jak mi ten jejich soft zabrani si to vyfotit ;D. Pricemz dneska ma fotak rekneme 80% telefonu.

  Uz vubec nemluve o tom, ze chci videt, jak si nekdo necha na svuj soukromy telefon/pda/... instalovat nejaky podobny virus ... pricemz pristup k firemnim datum ze soukromeho HW je zcela bezna vec.

  Proste dalsi nosic drivi do lesa, kterej tvrdi, ze zrovna jeho zpusob noseni je lepsi nez ostatni.

 • 9. 5. 2013 11:58

  lukas (neregistrovaný) ---.112.245.154.static.b2b.upcbusiness.cz

  No to bezne rozhodne neni prihlasovat se k firemnim datum ze soukromeho hw.
  Bud mate sluzebni nb a telefon a ty k tomu pouzivejte , ale ne aby clovek lezl se soukromym hw do firemni site a tahal tam vsechne bordel co ma v soukromem PC.