Hlavní navigace

Policie spustila provoz on-line formuláře pro nahlášení závadového obsahu a aktivit na Internetu

Martin Vyleťal

Policie dnes na své webové stránky přidala formulář, který umožňuje nahlásit závadový obsah nebo aktivity na Internetu. Cílem on-line formuláře „Hlášení kyberkriminality“, který je umístěn přímo na hlavní stránce internetových stránek policie www.policie.cz, je zejména snadné a jednoduché hlášení kyberkriminality a zároveň snaha, co nejvíce urychlit cestu od zjištění závadového stavu obsahu a chování na internetu, uvedla Zuzana Součková, tisková mluvčí Policejního prezidia ČR.

Policie dnes na své webové stránky přidala formulář, který umožňuje nahlásit závadový obsah nebo aktivity na Internetu.

Cílem on-line formuláře „Hlášení kyberkriminality“, který je umístěn přímo na hlavní stránce internetových stránek policie www.policie.cz, je zejména snadné a jednoduché hlášení kyberkriminality a zároveň snaha, co nejvíce urychlit cestu od zjištění závadového stavu obsahu a chování na internetu, uvedla Zuzana Součková, tisková mluvčí Policejního prezidia ČR.

Po odeslání vyplněného formuláře se podle Součkové budou jeho obsahem zabývat policisté odboru informační kriminality úřadu služby kriminální policie a vyšetřování Policejního prezidia ČR.

Zdroj: Policie ČR

Našli jste v článku chybu?
1. 8. 2012 23:40
doctorX (neregistrovaný)

hlasim prvni web : lupa.cz , plny je to porna slezaji se tu jen pedofilove

1. 8. 2012 20:11

A jak je řešeno zneužití ?

Když soused chce poškádlit souseda, tak stačí, že zajde na policii a něco si vymyslí, že mu soused udělal, sice je to tvrzení proti tvrzení, ale soused musí několikrát na policii.