Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Telefónica tvrdí, že má nejpoužívanější Internet v Česku, přestože české domácnosti preferují Wi-Fi od anonym - "Je tedy opět otázkou, nakolik je použití daného...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 2. 7. 2012 19:26

  bez přezdívky

  "Je tedy opět otázkou, nakolik je použití daného přívlastku Internetu společnosti Telefónica, způsobilé ovlivnit rozhodování spotřebitelů tak, aby učinili rozhodnutí (tedy pořídili si internet společnosti Telefónica), které by jinak neučinili"
  Hmm, když se rozhoduji v jiné oblasti než té které rozumím, rozhoduji se dle ceny a/nebo dle rozšíření. Když to používá tolik lidí, tak to přece nemůže být špatné, ne? Takže jako ITák mě tato reklama neovlivní. Ale dle mého názoru ovlivní ty, co internetovému připojení vůbec nebo jen trochu rozumění, což je je nejlepší cílová skupina z hlediska "věrnosti".
  Zvlášť když někdo podal podnět a bylo shledáno to "nezávadným"...
  Nechce se mi věřit, že ČTU nemá dostatek pravomocí alespoň ovlivnit budoucí formu reklamy., protože jinak říká, že je vše v pořádku a pravdivé. Což si myslím, že není.

 • 3. 7. 2012 1:10

  JT (neregistrovaný) ---.i4g.tmcz.cz

  Telefonica poskytuje pouze internet s malým a měkkým... cenzurovaný. Takže bych ji jako poskytovatele internetu raději vynechal ze statistik...