Hlavní navigace

Prima chystá na jaro řadu novinek, myslí přitom hlavně na ženy

12. 2. 2010
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: 115393
12. 2. 2010

Jarní programové schéma televize Prima přinese řadu novinek, které potěší především ženy. Od 1. března se na hlavním programu Primy objeví nový kulinářský pořad Prostřeno!, kterým chce televize vylepšit horší sledovanost před svou hlavní zpravodajskou relací. Pořad poběží každý všední den od 18 hodin a bude v něm soutěžit pět amatérských kuchařů.

K TÉMATU: Prima si registrovala loga pořadů Rande naslepo a Prostřeno!

Každý den během pracovního týdne připraví jeden ze soutěžících pro ostatní čtyři slavnostní večeři. Na konci týdne pak porota vybere vítěze soutěže. Jde o licencovaný formát z Británie, který měl úspěch i ve Francii, a proto věříme, že uspěje i u nás, prohlásil ve čtvrtek na tiskové konferenci Primy k jarnímu programovému schématu šéf programu Gordon Lovitt.

ČTĚTE TAKÉ: Miloš Knor z TV Barrandov bude moderovat Rande naslepo na Primě

V poslední době jsme měli problém se sledovaností okolo 18 hodiny, protože jsme neinvestovali do pořadů vlastní výroby pro tento čas. Pořadem Prostřeno! Se to změní, slibuje Lovitt. Lidé, kteří tento formát znají, ho přirovnávají k Výměně manželek, dodal programový šéf Primy. V březnu se na obrazovku Primy vrátí v druhé řadě původní seriál Přešlapy ze života současných třicátníků.

NAPSALI JSME: Prima na jaře nasadí vlastní „Pojišťovnu štěstí“. Od stejné autorky

Naprostou novinkou bude další původní seriál Zázraky života, jímž chce Prima konkurovat úspěšným seriálům Novy. Námět a scénář připravila autorka nováckého seriálu Pojišťovna štěstí Eva Papoušková, realizaci má na starost bývalá dramaturgyně nováckého seriálu Ordinace v růžové zahradě Šárka Baborovská. Konkrétní nasazení tohoto seriálu ale Prima stále zvažuje.

KL22 hlasovani

V březnu se na obrazovce Primy objeví také nová castingová seznamovací show Rande naslepo, kterou bude moderovat bavič Miloš Knor, známý z televize Barrandov. 7. března začne na Primě velká reality show Cesta ke slávě – Robin Hood, která bude hledat hlavní interprety pro nový muzikál pražského divadla Kalich. Mezi porotci zasednou tváře známé ze SuperStar na Nově: Ondřej Soukup a Gábina Osvaldová.

Na Primu se rovněž vrátí pořad Hledá se táta a máma, a ze zahraniční tvorby bude podle programového ředitele Gorgona Lovitta nejzajímavější seriál Anatomie lži, či filmy Ďábel nosí Pradu, Moulin Rouge, či Doba ledová 2.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.