Hlavní navigace

Prima na jaře nasadí vlastní „Pojišťovnu štěstí“. Od stejné autorky

12. 2. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

12. 2. 2010

Původní seriál, podobný úspěšné Pojišťovně štěstí na Nově, připravila na letošní jaro televize Prima. Námět a scénář napsala stejná autorka jako Pojišťovnu, Eva Papoušková, a jeho výrobu měla na starost dramaturgyně Šárka Baborovská, která ještě donedávna odpovídala na Nově za produkci seriálu Ordinace v růžové zahradě. Prima však zatím tají, kdy novinku s názvem Zázraky života nasadí do vysílání.

K TÉMATU: Prima chystá nový seriál z lékařského prostředí

Zatím čekáme, máme několik variant, řekl na včerejší tiskové konferenci Primy k jarním programovým novinkám generální ředitel Primy Marek Singer. Jisté je, že tento seriál nenahradí úspěšné Velmi křehké vztahy, jejichž výrobu Prima na sklonku loňského roku po pěti letech zastavila. Spíš než Velmi křehkým vztahům se tento seriál podobá Pojišťovně štěstí. Je výpravnější, prozradil Singer.

ČTĚTE TAKÉ: Z Primy odešel šéfproducent Milan Herman, nahradí ho Baborovská

Prima s rozhodnutím o nasazení seriálu čeká na informace o jarním programovém schématu Novy. Nejsledovanější česká televize ho představí příští úterý. Děj seriálu Zázraky života se bude odehrávat na soukromé klinice asistované reprodukce a v hlavních rolích se představí Tatiana Vilhelmová, Jana Plodková (představitelka hlavní role ve filmu Protektor), Veronika Freimanová (hraje v seriálu Vyprávěj, který nyní vysílá Česká televize), Jiří Ornest či Roman Zach (hraje v Ordinaci v růžové zahradě na Nově).

MIF22_Early

NAPSALI JSME: Odchod Dany Morávkové z VKV do Ordinace přinesl Nově rekord

Seriálem Zázraky života vrací Prima úder Nově, která jí loni přebrala nejúspěšnější herečku z Velmi křehkých vztahů, Danu Morávkovou. Ta se přesunula do konkurenčního seriálu Ordinace v růžové zahradě, kterému svým příchodem zajistila ještě větší sledovanost.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.