Hlavní navigace

Průvodce světem Smart TV: nový seriál DigiZone.cz o chytrých televizorech Samsung

11. 12. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Od tohoto čtvrtka vám nabídneme pravidelný týdenní seriál, v němž se dočtete vše, co jste kdy chtěli a potřebovali vědět o chytrých televizorech značky Samsung

Letošní rok se víc než kdy jindy nese v duchu Smart TV – chytrých televizorů, které umožňují vedle pasivního sledování klasického televizního vysílání využívat řadu dalších funkcí, včetně oblíbených videoték a televizních archivů. Server DigiZone.cz proto připravil ve spolupráci se společností Samsung seriál, v němž představí jednotlivé funkce Smart TV, jejich odlišnost od jiných televizorů a upozorní na všechny výhody těchto moderních televizorů.

První díl seriálu vám DigiZone.cz nabídne tento čtvrtek jako hlavní článek, další díly budou následovat v týdenní periodicitě až do konce ledna. Součástí seriálu budou i autorské recenze vybraných Smart TV od Samsungu. Věříme, že vás náš nový seriál zaujme a dokáže odpovědět na všechny otázky, které vás v souvislosti s chytrými televizory napadají. Aby se tak skutečně stalo, můžete nám na redakční e-mail redakce@digizone.cz zasílat konkrétní otázky, k nimž se během seriálu určitě dostaneme.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).