Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Rozprodej Volného je tečkou za největší sérií českých internetových karambolů od anonym - Mohl jste se před půlrokem i před rokem...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 6. 9. 2010 11:47

  bez přezdívky
  Mohl jste se před půlrokem i před rokem zeptat mě - našeadresa by měla problém se uživit i kdyby to bylo jen cmsko na jednom serveru, natož se spoustou fyzických netkaváren... :))
 • 7. 9. 2010 9:43

  anonymní ---.29.broadband11.iol.cz
  Pro mne je naseadresa.cz jen dalším důkazem, že PPF umí hlavně přemísťovat a obchodovat s majetky které vytvořili a vybudovali jiní. Pokud mají sami něco tvořit, je to paskvil.
  Asi jako státní správa. Má k dispozici obrovský kapitál který netvoří, ale maří.
 • 6. 9. 2010 12:01

  anonymní ---.net.upcbroadband.cz
  myslim, ze neni treba hledat absurdni argumentaci pro omluvu krachu toho projektu.. proste je to ostuda. Tecka.
 • 6. 9. 2010 10:36

  Karel (neregistrovaný) ---.strcechy.adsl-llu.static.bluetone.cz
  Koukám že vám to nedalo si zase nerýpnout do naseadresa.cz :) Zajímavé. Teď jsou všichni hrozně chytří, ale marně hledám podobné články třeba rok nebo půl roku staré. V těch analýzách vám uniká jedna věc. PPF je společnost, která má v ČR jen část svého byznysu, velká část je i v jiných zemích a to mnohem větších, dokonce i v té největší, kde slunce nikdy nezapadá. Jsem si na 100% jist, že naseadresa.cz byl pouze pilotní projekt, který by pak již s menšími investicemi byl zkopírován i v dalších zemích, kde PPF působí. Z pohledu PPF to beru jako "sázku". Kdyby to vyšlo, tak by byla hodnota PPF Media v řádu miliard a když to nevyšlo, bylo to "jen" -200 milionů. A na úplný závěr, jedna věc, kterou nikdo nebere v potaz a je možná ještě zásadnější pro celkové vyhodnocení. U skupiny typu PPF se dá totiž téměř s jistotou předpokládat, že hodnota PPF Média se dá vyčíslit nejenom finančním ziskem. Kdyby se z naseadresa.cz stalo čtené médium, tak je to mocný nástroj, na ovlivňování veřejného mínění či ho použít k tlaku na politiky. Tam je pak nějakých pár set investovaných milionů bohatě navráceno miliardovými zisky v jiných PPF divizích.