Hlavní navigace

Satelitní Flix TV slaví první rok existence, počet zákazníků ale sdělovat nechce

7. 3. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Flix TV
Na oslavu jednoho roku působení na českém trhu připravila satelitní platforma Flix TV soutěž pro své předplatitele, pět výherců získá měsíční předplatné HBO balíčku.

Česko-slovenská satelitní platforma Flix TV má za sebou první rok na českém trhu. Aktuální počet předplatitelů ale na dotaz serveru DigiZone odmítla marketingová manažerka Flix TV Klára Vobořilová blíže upřesnit. U příležitosti svých prvních narozenin připravil operátor pro své diváky soutěž o balíček HBO na celý duben zdarma, šanci na jeho získání má pět výherců. Do soutěže se mohou zapojit všichni stávající diváci, kteří musí zodpovědět deset jednoduchých otázek o společnosti. Téměř všechny odpovědi jsou na webových stránkách operátora nebo na jeho facebookovém profilu. Každý, kdo se nyní rozhodne stát zákazníkem Flix TV, obdrží vybavení a instalaci zdarma.

Flix TV spolupracuje s rakouskou telekomunikační skupinou Telekom Austria Group. Jeho programy jsou distribuovány prostřednictvím signálu družice Eutelsat 16A na pozici 16° východně. Technologie tohoto satelitu poskytuje signál více než dvanácti milionům domácností po celé Evropě.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.