Hlavní navigace

Slovenský T-Com spustil IPTV, chybí v něm Nova

3. 1. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
3. 1. 2007

Zákazníci slovenského Telekomu si mohou od Nového roku objednávat televizi přes internetový protokol (IPTV). Služba Magio TV je dostupná zatím jen v některých částech Bratislavy a cenově je nejpřístupnější pro klienty Slovak Telekomu (divize T-Com) s pevnou telefonní linkou a DSL přípojkou.

Cloud23

Firma divákům instaluje set-top-box s pevným diskem o paměti 80 GB za cenu od jednoho do třech tisíc slovenských korun. Magio TV má dvě základní programové nabídky: Klasik a Start, přičemž nejzákladnější balík programů obsahuje dva kanály Slovenské televize, Markízu, TV Joj, TA 3, ČT 1, ČT 2, Primu, Pro 7, RTL a Sat.1. V rozšířené nabídce ve dvou verzích je možné dokoupit filmový, dokumentární, sportovní a nebo dětský balíček a tři prémiové balíky filmových a erotických kanálů. V žádném z balíčků není televize Nova ani sportovní a zpravodajský kanál České televize.

Měsíční poplatek u nejzákladnější programové nabídky Magio TV se pohybuje od 406 Sk (u netermínované smlouvy), přes 366 Sk (smlouva na rok) až po 325 Sk (smlouva na dva roky). Rozšířená nabídka přijde na 479, respektive 429 nebo 382 slovenských korun. Výhodnější ceníky platí u smluv podepsaných do konce února. Instalační poplatky Magio TV přijdou u vázaných smluv na jednu korunu, u rozšířené instalace (v domácnostech bez aktivní DSL přípojky či pevné telefonní linky od Slovak Telekomu) na jeden až čtyři tisíce Sk.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).