Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Svět podle Schmidta: Evropa musí začít myslet jako USA. Jinak ji čeká nezaměstnanost od peoplecanfly - Tady nejde o ochranu startupů nebo evropskou nezaměstnanost....

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 24. 9. 2014 15:52

  peoplecanfly (neregistrovaný) 128.204.203.---

  Tady nejde o ochranu startupů nebo evropskou nezaměstnanost. Je vcelku jasné, kam pan Schmidt míří. Jde mu především o zájmy=zisky společnosti Google a dalších obchodníků se soukromím.

  Evropa (ať už exekutiva nebo soudy) nejedná v zájmu velkých korporací, ale v zájmu svých občanů. Evropa preferuje ochranu soukromí před jeho zneužíváním či zpeněžováním. To vše se panu Schmidtovi nebo panu Obamovi nemusí líbit.

  Jsem rád, že žiji na kontinentu, kde zaměstnanci megakorporací nejsou dosazování na klíčové (evropské) exekutivní posty. Jsem rád, že žiji na kontinentu, kde stále existují čitelné hranice mezi businessem a službou veřejnosti. Na kontinentu, kde Google neprorostl do nejvyšších pater politiky.

 • 24. 9. 2014 21:18

  XX (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Pořád si říkám, jak asi museli slavit v těch velkých korporacích, když u nás i jinde padl socialismus. Předtím na nás nijak nemohli, měnové systémy byly oddělené, a byli rádi za každý kšeft. A najednou, abrakadabra - budete hrát podle našich pravidel, protože je to tak správně a vy jste hloupí a my jsme vyhráli studenou válku.

 • 24. 9. 2014 16:54

  Haha (neregistrovaný) ---.tmcz.cz

  Žiješ v nějakém snu, bych tak řekl. Ale hlavně, že máš radost :-))