Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: biatlon, Český lev a Super 8

5. 3. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Paramount Pictures
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit sobotní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

ČT sport, 11:25 – Biatlon: MS 2016 Norsko – Přímý přenos sprintu mužů na 10 km na světovém šampionátu, který se koná v norském Oslu.


Autor: ČT

Nova, 15:25 – akčně romantická klasika Top Gun – Mladí vojenští piloti Pete „Maverick“ Mitchell a jeho kolega Goose jsou vysláni na pětitýdenní kurz do kalifornského Miramaru do školy pro elitní vojenské piloty, které se říká Top Gun. Maverick je na to hrdý a hodlá se stát nejlepším bojovým pilotem ve vojenském námořnictvu. Avšak jeho hazardérství není obdivováno… (Top Gun, USA, 1986)

ČT 1, 20:00 – Český lev 2016 – Přímý přenos slavnostního předávání výročních filmových cen z pražského Rudolfina. 

Nova Cinema, 20:00 – sci-fi thriller Super 8 – Když se skupinka teenagerů rozhodne na kameru „super osmičku“ natočit zombie horor, ani ve snu by nikoho z nich nenapadlo, že výsledný film bude ještě děsivější, než zamýšleli. (Super 8, USA, 2011)

ICTZ23

Prima, 20:15 – první díl seriálu Ohnivý kuře – Dva kamarádi, kuchaři, se vydávají do malého městečka, aby tu provozovali zděděnou hospodu. Táhnou s sebou zátěž pobytu ve vězení a nařízený dohled probačního pracovníka. Na místě zjistí, že strýcova hospoda je ruina, v níž se rozhodně nedá vařit a ani točit pivo. Navíc je tu hned přivítá konkurence… 

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.