Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Terestrický set-top-box je na ústupu ve prospěch satelitu od nax . - A ja jsem zase pravy opak. Satelit jsem...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 23. 10. 2009 9:43

  nax .
  A ja jsem zase pravy opak. Satelit jsem zvazoval, ale nakonec jsem pockal na DVB-T a staci mi - a to mi zatim jde jen MUX1. Ja se divam na CT24, pritelkyne na Novu (ordinace atp) a uprimne receno vic casu na sledovani telky neni.
 • 23. 10. 2009 7:31

  Luboš Valenta
  Souhlasím s článkem. Já sám jsem typický uživatel, jak je popsán v článku. Epizodu s pozemním digitálem jsem vynechal, když se to v Plzni pořád odsouvalo a pořídil satelit. Po nějaké době jsem si pořídil fullHD plazmu a počítám, že ježíšek přinese HD sat. přijímač (hlavně kvůli ČT HD a olympiádě). Druhou TV nemám, ale pokud bych si ji pořizoval, byla by v ložnici a signál by byl z pozemáku. Naši to takhle mají stejně (jen zatím neuvažují o HD, mají zatím CRT TV, ale dobudoucna vím, že by se tomu nebránili). Několik kolegů se nedávno stěhovalo do nových domků a v obýváku mají všichni satelit (skylink) a v jiných TV pozemák. Myslím, že to je logický trend, kdy pořizovací náklady na satelitní příjem klesají a nabízí toho více než pozemák (víc programů, lepší kvalita obrazu a zvuku - např. Dolby digital u ČT, možnost jednoduše si předplatit placené programy ať už krátkodobě jednorázově kvůli nějakému pořadu nebo třeba sportovní události a rovněž možnost příjmu HD programů).