Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Test: Odpovídá státní správa na emaily? od Jirka Jiráček - Jinou zkušenost podobnou té, o které jsem psal...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 13. 12. 2004 16:05

  Jirka Jiráček (neregistrovaný)
  Jinou zkušenost podobnou té, o které jsem psal v prvním příspěvku, mám s pokusem o kontakt kanceláře komisaře pro lidská práva Rady Evropy - je to pan Gil-Robles, jehož oficiální emailové adresy na webu vracejí chybovou hlášku o nedoručitelnosti. Emailová zpráva ovšem byla doručena dvěma jeho asistentkám (server vrátil zpět doručenku), které na ni nijak nereagovaly, ani na opakovaný dotaz. Emailové zprávy,které jsem odesílal, obsahovaly pouze plain text bez diakritiky, Outlook ani webové rozhraní pro emaily nepoužívám, důležité dopisy si přeposílám na jinou adresu, kde používám jiného emailového klienta, abych měl kontrolu, co jsem odeslal a jak to adresát uvidí (tím zároveň doufám odpovídám na relevantní část příspěvku anonyma J.).
 • 13. 12. 2004 16:12

  LK (neregistrovaný)
  Já jsem kontaktoval nějaký úřad EU ohledně letecké dopravy (před dvěma lety, to jsme ještě v Unii nebyli) a přesto jsem odpověď dostal prakticky obratem a byla to osobní odpověď s vysvětlením všeho, na co jsem se ptal, žádná šablona.

  Taktéž naše ambasáda v Peru na maily reaguje dobře, i když pošle odpověď ve Wordu (!!) s oslovením na úplně někoho jiného, protože místo šablony v pravém slova smyslu evidentně jen upravují ten samý DOC soubor ;-)