Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Test: Odpovídá státní správa na emaily? od Ivan Heráň - Za poslední rok jsem dvakrát posílal dotaz na...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 14. 12. 2004 11:05

  Ivan Heráň (neregistrovaný)
  Za poslední rok jsem dvakrát posílal dotaz na Českou obchodní inspekci. Oba dotazy se týkaly problémů s nekorektním jednáním obchodníků s výpočetní technikou a žádal jsem o radu. První úskalí je, že webové stránky ČOI jsou dle mého názoru naprosto zoufalé a špatné na orientaci. Nicméně jsem zde vyplnil kontaktní formulář, po odkliknutí jeho odeslání se mne z neznámého důvodu otevřelo okno mého emailového klienta. Budiž, zkopíroval jsem tedy text mého dotazu ještě sem a mail taktéž odeslal. V prvním případě, který se odehrál na jaře, jsem čekal marně na odpověď téměř 2 měsíce, poté jsem poslal urgenci (naivně zase přes tento formulář), po dalších cca 2 týdnech jsem napsal tiskové mluvčí ČOI a hle, odpověď jsem měl druhý den i s omluvou. Ve druhém případě jsem posílal dotaz opět přes formulář (+email!?) cca před 3 týdny, na odpověď doposud čekám.
  Ivan Heráň
 • 15. 12. 2004 8:12

  Milan (neregistrovaný)
  Ja na COI psal jen jednou, mailem a stiznost na konkretni firmu. Asi za dva mesice prisla odpoved, ze byla provedena kontrola, protizakonne jednani bylo objeveno a potrestano.