Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Tojecool pokračuje výhrůžkami žalobou od Radim Hasalík - Podejte ho také. Oni se tím MUSÍ zabývat....

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 22. 3. 2012 11:26

  Radim Hasalík

  Podejte ho také. Oni se tím MUSÍ zabývat. Pokud si necháme líbit, že z našich daní jsou vytvářeny projekty typu "hodnocení hotelů" za 100 milionů, podobně nesmyslné projekty budou pokračovat. Jestli se po každém takovém projektu najdou lidé, kteří se budou ptát na účelnost investic, příště si to odpovědní lidé rozmyslí. Máme právo vědět, proč státní instituce investovala dva miliony do webu pro mladé a proč to třeba nedostala nějaká nemocnice či domov důchodců. Tam by to rozhodně někomu pomohlo.

 • 22. 3. 2012 11:21

  Ondřej Kučera (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Bohužel, justice v tom jede taky. Tento stát je prodaný celý.

  Trestní oznámení je hezká věc, ale bez naděje na úspěch.

 • 22. 3. 2012 12:41

  MX (neregistrovaný) 46.183.64.---

  Naprostý souhlas. Proto je nutné se i ptát, proč místo zkvalitnění II. pilíře se buduje druhý, soukromý, kde ale i při jeho krachu opět za něj nese odpovědnost stát a kde není žádná kontrola nad soukromým subjektem a nakládání s těmi prostředky? Proč jsou restituce církví řešené jinak a za jiné ceny, než jiných restituentů (kde asi nikdo si nic neveme od každého z těch tisíců lidí, ale z pár organizací jako církve jo). Proč ekologická zakázka je jedna a nabídky s miliardovým rozptylem nevyvolávají zděšení, že v tom musí být obrovský prostor na úspory a lze to poznat už jen z rozdílů cen nabídek atd. atd. Ten webík je jen miniaturní příklad těch velkých sviňáren.