Hlavní navigace

V hudební televizi Óčko prasklo vodovodní potrubí, stanice vysílá v nouzovém režimu

19. 6. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO Management televize aktuálně sčítá škody a hledá náhradní řešení pro živě vysílané pořady. Částečně by mělo obnovit provoz Óčko v průběhu příštího týdne.

V budově hudební televize Óčko na pražské Vrchlického ulici došlo k havárii vody. Prostory televize byly téměř kompletně vytopeny. Serveru DigiZone.cz to potvrdil technický ředitel stanice Lukáš Hnilička. Co se týká vysílací části, tedy techniky, ta naštěstí přežila bez újmy. Kompletně ale byla vytopena kancelářská a produkční část včetně studia, popsal DigiZone.cz Hnilička. V současné době vysílá televize v nouzovém režimu. Většina pořadů je naštěstí předtočena, problém je však u živě vysílaných pořadů, jako je například Mixxxer. Dnes nabízí televize divákům jeho SMS verzi.

MMF24

NEPŘEHLÉDNĚTE: Óčko mohutně expanduje. Je to příprava na jeho brzký prodej?

V současné době počítáme škody, živě vysílané pořady budeme vysílat z náhradních prostor. Provoz bychom chtěli částečně obnovit v příštím týdnu, doplnil pro náš web Hnilička. A jak se tato havárie projevila přímo ve vysílání? To serveru DigiZone.cz popsali v diskusi jeho čtenáři. Ráno jsem v 7.44 koukal s dětmi na Óčko a najednou tam skončilo na vteřinu Óčko Gold, pruhy a šmytec. Přepnul jsem na Óčko Gold a tam zase pro změnu svítilo červené Óčko z hlavního programu a úplně zaseklý obraz, pak naskočily pruhy a taky mrtvo, uvedl čtenář s nickem s.s.rock.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).