Hlavní navigace

Vodafone ustoupil, "absolutni FUP" nebude, zůstane zachován původní způsob

Daniel Dočekal

„Na základě zpětné vazby od zákazníků jsme se rozhodli rychle jednat a neměnit podmínky FUP. Nadále bude platit, že po dosažení datového limitu se pouze sníží rychlost připojení, jako tomu bylo dosud,“ uvádí v e-mailu Miroslav Čepičký, tiskový mluvčí Vodafone. Změna naznačená v nových podmínkách (viz dnešní článek Mobilní data od Vodafone: už nezpomalí, ale rovnou se zastaví od Jiřího Peterky) tak nebude zavedana. FUP, tedy omezení po překročení limitu objemu přenášených dat, se projeví…

Na základě zpětné vazby od zákazníků jsme se rozhodli rychle jednat a neměnit podmínky FUP. Nadále bude platit, že po dosažení datového limitu se pouze sníží rychlost připojení, jako tomu bylo dosud,“ uvádí v e-mailu Miroslav Čepičký, tiskový mluvčí Vodafone.

Změna naznačená v nových podmínkách (viz dnešní článek Mobilní data od Vodafone: už nezpomalí, ale rovnou se zastaví od Jiřího Peterky) tak nebude zavedana. FUP, tedy omezení po překročení limitu objemu přenášených dat, se projeví původním způsobem, omezením rychlosti připojení. 

Našli jste v článku chybu?
12. 3. 2012 16:29
Ondřej Kučera (neregistrovaný)

Tohle už nezachráníte. Vodafone se pěkně zařadil do stádečka podrazáků.

Důvěra se těžko buduje, ale snadno ztratí.

12. 3. 2012 16:33
Lol Phirae (neregistrovaný)

Asi tak nějak. A dokud se tady nevyhází komplet personál na ČTÚ a nezačně se budovat nezávislý regulační úřad tak, aby mohl plnit svou funkci, tady lépe nebude.